ONS

Adam Zdrójkowski otwiera własny biznes! Może zagrozić kilku gwiazdom...

ONS

Adam Zdrójkowski otwiera własny biznes! Adam należy do  grona najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Widzowie pokochali go za rolę w "Rodzince.pl", a od kilku miesięcy jest o nim głośno ze względu na związek z koleżanką z serialu, Wiktorią Gąsiewską. Teraz okazuje się, że 18-letni Adam Zdrójkowski postanowił wykorzystać swoją popularność i zdecydował się założyć własny biznes. Czym będzie się teraz zajmował? 

 

Adam Zdrójkowski otwiera bar!

Według doniesień portalu wp.pl Adam Zdrójkowski już wkrótce otworzy własny bar tuż obok Hali Koszyki w Warszawie! Znajoma aktora w rozmowie z portalem zdradziła, że w lokalu będzie można spróbować drinków, których goście "nie znajdą nigdzie indziej". Medialne wiadomości potwierdził sam Zdrójkowski! Dlaczego zdecydował się na własny biznes?

W naszej branży nie ma nic pewnego. To inwestycja w przyszłość - powiedział w rozmowie z wp.pl.

Czy Adam Zdrójkowski odniesie sukces? Tego mu życzymy! Kto wie, być może za jakiś czas młody aktor otworzy całą sieć własnych barów! 

 

Już wiele gwiazd ma swoje restauracje. Na razie Zdrójkowski "raczkuje" w tym biznesie, ale kto wie! Może już za kilka miesięcy zagrozi samej Magdzie Gessler albo Mateuszowi Gesslerowi? ;)

 

Zobacz także: JAK TERAZ WYGLĄDA BRAT BLIŹNIAK ADAMA ZDRÓJKOWSKIEGO? BĘDZIECIE ZASKOCZONE!

 

Adam Zdrójkowski otwiera własny biznes.

Adam Zdrójkowski

 

Aktor otwiera bar w Warszawie.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na zakupach

Więcej na temat Adam Zdrójkowski
Przeładuj

Blanka Lipińska pilnuje Barona na planie "The Voice of Poland"?! Zobaczcie, co na to Baron!

zobacz 00:39