Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski bawią się Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski bawią się Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski bawią się
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w Pradze
Instagram

Choć wielu widzów kojarzy tę parę ciągle jako kilkuletnie dzieci, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski już są dorośli. Gwiazdy mają dziś 19 i 20 lat! Nic więc dziwnego, że można ich spotkać z... drinkiem w dłoni i żadne z nich nie musi kryć się z alkoholem. Gwiazdy często bywają w barze Zdrójkowskiego, który został otwarty w ubiegłym roku. 

Zobaczcie, jak ostatnio bawili się Wiktoria i Adam! Jak myślicie była ku temu okazja?

1/3
Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski bawią się

Fotoreporterzy "przyłapali" ostatnio Wiktorię i Adama w knajpce, która należy do aktora. Gwiazdy degustowały różne alkohole i wraz ze znajomymi wznosili toasty. Co świętowali Adam i Wiktoria? Tego niestety niewiadomo, jednak humor bardzo dopisywał wszystkim.

Zobacz także: Adam Zdrójkowski miał oświadczyć się Wiktorii Gąsiewskiej podczas finału "Dance, dance, dance"?! Zaskakujące wyznanie jurorki show

2/3
Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski bawią się

Na zdjęciach widać Wiktorię Gąsiewskąz kieliszkiem! Mamy nadzieję, że gwiazda "Rodzinki.pl" obudziła się rano bez żadnych dolegliwości. 

3/3
Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski bawią się

Adam Zdrójkowski nieco rozważniej bawił się na imprezie. Aktor musiał doglądać swojego baru, ale nie zabraniał bawić się ukochanej. Często też przytulał się do niej i cały czas nie spuszczał jej z oka.