Adam Czapski pozwany przez klientkę
Facebook

Uczestnik "Hell's Kitchen" pozwany przez klientkę. To nie koniec jego problemów

Adam Czapski pozwany przez klientkę
Facebook

Program "Hell''s Kitchen" dostarcza widzom co tydzień mnóstwo emocji. Utalentowani kucharze pod okiem mistrza, Wojciecha Modesta Amaro, rywalizują o duże pieniądze i pracę w jego atelier. Stawka jest naprawdę wysoka, dlatego też niektórzy robią wszystko, by wypaść jak najlepiej przed surowym jurorem. Przypomnijmy: Dramat uczestniczki Hell''s Kitchen. Faszeruje się tabletkami

Dość głośno w lokalnych mediach jest teraz o uczestniku pierwszej edycji show - Adamie Czapskim. Mężczyzna zajmuje się nie tylko gotowaniem, ale jest też wizażystą  i fryzjerem. Czapski ma teraz poważne problemy - został pozwany przed jedną ze swoich klientek za złe wykonanie makijażu permanentnego, za który zapłaciła ponad 1200 złotych. Kobieta ma na twarzy duży i brzydki ślad. Jak donosi "Nowa Trybuna Opolska" Adam nie ma zamiaru zwrócić pieniędzy. To jednak nie wszystko.

Uczestnik kulinarnego show ubiega się o mandat radnego w Opolu. Do Polsatu zadzwoniły podobno dwie panie, twierdząc, że Czapski od pięciu lat nie płaci alimentów na dwójkę dzieci oraz w elbląskim sklepie ukradł dżinsy!

Co jeszcze ma na sumieniu Adam?

Zobacz: Zając była podekscytowana wizytą w Hell''s Kitchen. Nie będzie jej najlepiej wspominać

Uczestnicy Hell''s Kitchen 2:

Więcej na temat Hells Kitchen Adam Czapski
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08