Adam Bilewicz dołączył do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe

Adam Bilewicz dołącza do "Hotelu Paradise 2"! Już od samego wejścia namieszał w najmocniejszych parach!

Adam Bilewicz dołączył do "Hotelu Paradise 2"
Mat. prasowe

Ledwo opadły emocje po "rajskim rozdaniu" w "Hotelu Paradise 2" a panowie ponownie nie mogą czuć się pewnie! Do ekipy właśnie dołączył nowy singiel! Jest to 28-letni model z Malborka! Czy Adam Bilewicz zawrócił w głowie uczestniczkom?! Okazuje się, że najbardziej powinni drżeć Kamil i Artur, a przecież razem ze swoimi partnerkami tworzyli jedne z najsilniejszych relacji z programie! Poznacie nowego singla!

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Fani oburzeni decyzją Dominiki i Artura o wyeliminowaniu Bartka! "Brak słów"

Adam Bilewicz w "Hotelu Paradise 2"

Adam Bilewicz zasilił właśnie grono uczestników drugiej edycji "Hotelu Paradise". Nowy singiel jest modelem, nauczycielem wychowania fizycznego i... masażystą! Sport to jego codzienność. Trenował kajakarstwo wyczynowo i był członkiem kadry narodowej. Lubi również longboard, rolki, rower, jazdę konną, bieganie i nordic running. A jaki jest na co dzień?

Lubi swoją spontaniczność, elastyczność, wewnętrzną  radość, oczy i uśmiech. A czego w sobie nie lubi? „Najmniej lubię swój brak zdecydowania, niezorganizowanie i nos, który miałem kilka razy złamany”. - czytamy w oficjalnym opisie 

Czy jest podrywaczem? Jak sam przyznaje, nie ma wypracowanej techniki zdobywania dziewczyn.

Uważa, że każda kobieta jest inna i trzeba do niej podejść indywidualnie. Na pewno uśmiech pomaga.

To panowie mieli okazję jako pierwsi poznać nowego uczestnika. Opowiadając mu o swoich kobietach nie mieli pojęcia, że to co o nich powiedzą może zaważyć o ich przyszłości w programie. Nowy uczestnik na podstawie opisów kolegów miał wskazać dwie uczestniczki, które zabierze na randkę. Wybrał Julię oraz Dominikę. 

Dziewczyny po randce z Adamem miały pozytywne wrażenia, jednak Julia zwierzyła się Dominice, że zdecydowanie woli zostać przy Kamilu. Z kolei Dominika przeżywa kryzys z Arturem. Czy w związku z tym byłaby w stanie przerwać swoją relację na rzecz nowej? To od Adama zależy, która z dziewczyn zostanie jego partnerką do najbliższego "rajskiego rozdania". Niestety jego decyzję poznamy dopiero jutro. Jak myślicie, który z panów trafi do singlówki, Kamil czy Artur? 

Zobacz także: Hotel Paradise 2. Kto odpadł w "Rajskim rozdaniu"? Pożegnaliśmy aż dwie osoby

Adam Bilewicz dołączył do "Hotelu Paradise"! Czy okaże się zagrożeniem dla pozostałych uczestników? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam Bilewicz (@adam_bilewicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam Bilewicz (@adam_bilewicz)

Już jutro dowiemy się, która uczestniczka została nową partnerką Adama. Jak myślicie, kogo wybierze, Julię czy Dominikę? 

Adam z "Hotelu Paradise" wybierze Dominikę czy Julię?
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01