Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Ada Fijał nagrała nowy filmik
Newsy

Ada Fijał mistrzynią riposty. Nagrała wideo, w którym odpowiada na akcję o macierzyństwie

Zobaczcie wideo!

Ada Fijał w ostatnich kilku miesiącach coraz prężniej działa w internecie. Aktorka postanowiła nagrywać filmiki, w których parodiuje gwiazdy. Tuż przed wyborami postanowiła skupić się na Magdalenie Ogórek. Zobacz: Fijał też parodiuje Ogórek! Zrobiła to w typowy dla siebie sposób

Teraz przyszedł czas na coś specjalnego. Gwiazda tym razem swoim fanom zaprezentowała filmik dotyczący kontrowersyjnej kampanii zachęcającej i propagującej macierzyństwo. Specjalna edycja filmiku zachwyciła fanów, którzy są rozbawieni, a Fijał po raz kolejny udowadnia, że ma ogromne poczucie humoru i dystans do otaczającej rzeczywistości. Zresztą zobaczcie sami!

Podoba Wam się?

Zobacz na Polki.pl: Zainspiruj się szykownym stylem Ady Fijał

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ada Fijał o najdziwniejszym miejscu, w jakim uprawiała seks
ons
Newsy
Fijał zdradziła, w jakim najdziwniejszym miejscu uprawiała seks
Zaskoczeni?

Ada Fijał zdobyła dużą popularność dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami". Aktorka jednak jest też znana w internecie, dzięki zabawnym filmikom, w których parodiuje inne sławne osoby. Ostatnio pod lupę wzięła Magdalenę Ogórek. Zobacz:  Fijał też parodiuje Ogórek! Zrobiła to w typowy dla siebie sposób Teraz artystka pojawiła się w popularnym cyklu "Ogień Pytań", gdzie odpowiedziała na kilka zabawnych i krępujących pytań. Gwiazda rzadko udziela się w mediach i mocno chroni swoje życie prywatne. Dlatego dużym zaskoczeniem było pytanie ze strony prowadzących o najdziwniejsze miejsce, w którym Fijał uprawiała seks. Okazuje się jednak, że nie miała ona problemu z odpowiedzią i bez wahania wyznała, że... na plaży. Dodała też, że w samolocie jeszcze nie miała okazji. Zobacz na Polki.pl: Zainspiruj się szykownym stylem Ady Fijał  

Ada Fijał pokazała synka
Newsy
Ada Fijał nagrała kolejny filmik! Tym razem wspomina "Taniec z Gwiazdami" WIDEO
Widzieliście już?

Już w piątek kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" , a Ada Fijał postanowiła wspomnieć swój udział w programie. Nie, nie w w wywiadzie czy w sesji. Aktorka słynie ostatnio ze swojego poczucia humoru.   Ada Fijał przygotowuje filmiki z serii "Peszyn for Feszyn" , które robią w sieci furorę.Teraz gwiazda nakręciła specjalną edycję z udziałem tanecznego partnera, Krzysztofa Hulboja . Jak zawsze jest zabawnie, a tym razem też bardzo seksownie i namiętnie. Po raz kolejny Ada pokazała, że ma do siebie dystans. W kilkuminutowym nagraniu możemy zobaczyć ją jako "kurę domową" i ponętną gwiazdę, która uwodzi przystojnego tancerza. Widzieliście już? Jeśli nie to koniecznie zobaczcie! Zobacz: Ada Fijał parodiuje Jessicę Mercedes! To trzeba zobaczyć!

Ada Fijał
TV-Show
Ada Fijał nagrała kolejny filmik! Tym razem wspomina "Taniec z Gwiazdami" WIDEO
Ada Fijał nagrała kolejny filmik! Tym razem wspomina "Taniec z Gwiazdami" WIDEO

Już w piątek kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" , a Ada Fijał postanowiła wspomnieć swój udział w programie. Nie, nie w w wywiadzie czy w  sesji. Aktorka słynie ostatnio ze swojego poczucia humoru.   Ada Fijał przygotowuje filmiki z serii "Peszyn for Feszyn" , które robią w sieci furorę. Teraz gwiazda nakręciła specjalną edycję z udziałem tanecznego partnera, Krzysztofa Hulboja .   Jak zawsze jest zabawnie, a tym razem też bardzo seksownie i namiętnie. Po raz kolejny Ada pokazała, że ma do siebie dystans. W kilkuminutowym nagraniu możemy zobaczyć ją jako "kurę domową" i ponętną gwiazdę, która uwodzi przystojnego tancerza.   Widzieliście już? Jeśli nie to koniecznie zobaczcie!   Zobacz: Ada Fijał parodiuje Jessicę Mercedes! To trzeba zobaczyć!  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner