Plebiscyt damski Sylwia Madeńska, Ada Fijał, Małgorzata Kożuchowska
Instagram

Gwiazdy potrafią zaskakiwać swoimi stylizacjami i niezmiennie są inspiracją dla innych kobiet. Swoimi zestawami, obecnie publikowanymi głównie w mediach społecznościowych, zachwyciły m.in. Ada Fijał, Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska, Sylwia Madeńska, Sara Boruc, Katarzyna Cichopek oraz blogerka Anna Nowak. Te gwiazdy królują w tym miesiącu w naszym plebiscycie na najlepszą stylizację "Fleszstyle" miesiąca. 

Koniecznie zobaczcie wszystkie propozycje zanim zdecydujecie, która gwiazda wygra w plebiscycie na najlepszą stylizację "Fleszstyle"! Decyzja należy do Was!

Sylwia Madeńska
Sylwia Madeńska
Instagram

Sylwia Madeńska w świecie show-biznesu pojawiła się po wygranej w pierwszej polskiej edycji "Love Island". Potem przyszedł czas na "Taniec z Gwiazdami", a obecnie tancerka coraz mocniej interesuje się modą i zachwyca kolejnymi stylizacjami. Tym razem naszą uwagę zwrócił zestaw z czarnymi skórzanymi szortami i marynarką w mocnym kolorze. Obok tej stylizacji trudno przejść obojętnie!

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Instagram

Małgorzata Kożuchowska nie bez powodu jest nazywana ikoną stylu, aktorka zawsze wygląda elegancko i z klasą. Nas zachwycił jesienny look gwiazdy z ultra modnym czarnym płaszczem i klasycznymi botkami. Ten zestaw zasługuje na wygraną w plebiscycie na najlepszą stylizację "Fleszstyle" miesiąca?

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Instagram

Każda stylizacja Anny Lewandowskiej wzbudza wśród jej fanek ogromne emocje. W ostatnim czasie trenerka oprócz dresów pokochała też klasyczne zestawy z jeansami i marynarką w roli głównej czy z prostą czarną sukienką. To właśnie ten ostatni zestaw zasługuje na szczególną uwagę. Gwiazda połączyła małą czarną z ciężkimi botkami, które w tym sezonie są absolutnym hitem. Sami spójrzcie na ten look! Jest boski!

Ada Fijał
Ada Fijał
Instagram

Ada Fijał jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych aktorek w polskich show-biznesie, a jej awangardowy styl stał się znakiem rozpoznawczym gwiazdy. Aktorka znana m.in z serialu "Barwy szczęścia" kocha mocne kolory i łączenie pozornie niepasujących do siebie faktur. Niebieski obszerny garnitur z białymi dodatkami to zestaw, którym niedawno zachwyciła Ada Fijał. Prawda, że wygląda obłędnie?

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Instagram

Katarzyna Cichopek to jedna z gwiazd, którą często można zobaczyć w stylowych plebiscytach. Od kiedy gwiazda "M jak miłość" została jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie" coraz częściej można oglądać modowe zestawy aktorki. Okazuje się, że Katarzyna Cichopek coraz częściej i chętniej eksperymentuje z modą. Wystarczy spojrzeć na ten look!

Sara Boruc
Sara Boruc
Instagram

Sara Boruc słynie z minimalistycznego stylu. Influencerka i żona piłkarza, Artura Boruca zazwyczaj stawia na stonowane kolory i uwielbia oversizowe modele ubrań. Obszerne marynarki, płaszcze i koszulki - Sara Boruc potrafi nosić je tak, aby wyglądać stylowo i z klasą. Podoba Wam się zestaw blogerki? Powinna wygrać w naszym plebiscycie?

Anna Nowak
Anna Nowak
Instagram

Po raz pierwszy w naszym modowym plebiscycie na najlepszą stylizację "Fleszstyle" miesiąca znalazła się Anna Nowak, autorka bloga Cooka.pl. Influencerka jest pasjonatką nie tylko mody, ale też gotowania i była nawet uczestniczką "Masterchefa". Na Instagramie ma tysiące obserwatorek, które inspirują się jej stylem i tworzą podobne stylizacje. Naszą uwagę zwrócił jesienny zestaw w kolorach beżu i brązu. Anna Nowak wygląda w nim doskonale!

Wyniki plebiscytu:
Sylwia Madeńska...
Małgorzata Kożuchowska ...
Anna Lewandowska...
Ada Fijał...
Katarzyna Cichopek...
Sara Boruc...
Anna Nowak...