Fijał i Bohosiewicz na Sieradz Open Hair Festival 2013
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Co Fijał i Bohosiewicz mają na głowach?

Fijał i Bohosiewicz na Sieradz Open Hair Festival 2013
AFTERPARTY EXCLUSIVE

W miniony weekend w odbyła się piąta edycja Sieradz Open Hair Festival. To święto fryzjerstwa oraz imprez organizowana na część słynnego sieradzanina Antoniego Cierplikowskiego jak zwykle przyciągnęła do miasta sporo gości, wśród których znaleźli się najlepsi styliści fryzów z całego kraju oraz gwiazdy.

Jednym z głośniejszych punktów wydarzenia był pokaz „Magia fryzjerstwa” z udziałem gwiazd. W tym roku w oryginalnych fryzurach stworzonych przez stylistów Milek Design zaprezentowały się m.in. Ada Fijał i Maja Bohosiewicz. Obie gwiazdy w artystycznym uczesaniu wyglądały niezwykle intrygująco.

Ada na scenie zaprezentowała się w czarnych włosach zaplecionych w warkocz znajdujący się na czubku głowy. Z boku natomiast swobodnie spadały jej podniesione do góry pasma. Całość wyglądał niczym kosmiczna instalacja.

Maja pod okiem stylistów przemieniła się współczesną wariację na temat Marii Antoniny. Na jej głowie wylądowała bowiem olbrzymia peruka zrobiona z wełnianych kulek różnej wielkości.

Jak oceniacie awangardowe uczesania Ady i Mai. Chcielibyście zobaczyć którąś z nich w takiej fryzurze na czerwonym dywanie?

Zobacz: Odważnie! Mandaryna zrobiła sobie zielone pasemka na włosach

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01