Anja Rubik dla WOŚP
Instagram

Nie uwierzycie ile pieniędzy ktoś zapłacił na aukcji Anji Rubik dla WOŚP! To musiał być prawdziwy fan modelki...

Anja Rubik dla WOŚP
Instagram

Zakończyła się aukcja Anji Rubik dla WOŚP. Top modelka swoją aukcją na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zebrała rekordowe 53 300,00 zł! Od początku aukcja Rubik cieszyła się największą popularnością! Co poszło za taką cenę? Ekskluzywny wyjazd na pokaz mody!

Anja Rubik dla WOŚP

Zwycięzca razem z osobą towarzyszącą pojedzie do Paryża, gdzie zamieszka w pięciogwiazdkowym hotelu i zasiądzie w pierwszym rzędzie na pokazie mody Anthony'ego Vaccarello. Sama Anja Rubik na Instagramie napisała (przypominając o trwającej aukcji), że zamierza zabrać zwycięzcę na backstage, gdzie będzie mógł poznać projektanta.

 

Anja Rubik dla WOŚP, aukcja

 

To na razie chyba największa suma w gwiazdorskich aukcjach. Na przykład narty prezydenta Andrzeja Dudy poszły za 17 tys. zł!

Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska wygrywa z Ewą Chodakowską! W czym mierzy się z trenerką?

 

Anja Rubik o swojej licytacji dla WOŚP:

 

 

Zobaczmy kto z Polskich pasjonatów mody .. tak naprawdę ja kocha i ma ogromne serce :) W tym roku zdecydowałam przekazać na WOŚP coś naprawdę wyjątkowego , 2 bilety First Row na pokaz Anthony'ego Vaccarello F/W 2016/17 w Paryżu . Jestem bardzo ciekawa kto zasiądzie pośród najwiekszych nazwisk w Świecie Mody. Szczegóły licytacji na stronie WOŚP , link do strony w bio. #rzeczyodserca #wosp2016 This year I have decided to donate something very unique and unobtainable to The Great Orchestra of Christmas Charity. 2 first row tickets to Anthony Vaccarello's fashion show in Paris during Paris Fashion Week. Click the link in my bio to see all the details. Hope to see you there. WOŚP focuses on buying medical equipment for pediatric wards in Poland and providing medical care for seniors. @fundacjawosp

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anja Rubik (@anja_rubik)

 

Anja Rubik:

Anja Rubik z falowanymi włosami
East News

Więcej na temat Anja Rubik WOŚP aukcje WOŚP
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47