Party Stories
50. urodziny Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy

Wojewódzki na 50. urodziny szykuje NAJWIĘKSZĄ imprezę w Polsce

Jak świętować to na całego

Kuba Wojewódzki jest jedną z barwniejszych postaci show-biznesu. Dziennikarz nie boi się odważnych prowokacji czy kontrowersyjnych wypowiedzi na temat swoich kolegów z branży. Show man już w najbliższy piątek skończy 50 lat i z tej okazji planuje wielką imprezę, na którą zaprosił wszystkich fanów.

Gwiazda "TVN" swoje urodziny zamierza świętować na "Przystanku Woodstock", który będzie odbywał się w najbliższy weekend w Kostrzynie nad Odrą. Wojewódzki poprzez swojego Facebooka zaprosił wszystkich sympatyków, na imprezę, na której będzie obecny jako gość specjalny w ramach Akademii Sztuk Przepięknych. Ciekawe czy Kuba przygotuje coś specjalnego?

Szacuje się, że na festiwal może zjechać nawet pół miliona ludzi. Tak więc znany ze skłonności do megalomani Wojewódzki będzie mógł pochwalić się największą imprezą urodzinową w Polsce.

Zobacz: Tymi zdjęciami Tyszka skompromitował WojewódzkiegoKomentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki na Przystanku Woodstock
tvn24.pl
Newsy
Wzruszony Wojewódzki na Przystanku Woodstock [FOTO]
Tłum zaśpiewał mu "100 lat" z okazji 50. urodzin

Wczoraj Kuba Wojewódzki skończył 50 lat . Swoje urodziny dziennikarz postanowił spędzić na Przystanku Woodstock. Z tej okazji showman zaprosił wszystkich swoich fanów na imprezę. Zobacz: Wojewódzki na 50. urodziny szykuje NAJWIĘKSZĄ imprezę w Polsce Wielbiciele ciętego języka Kuby nie zawiedli. Tłumnie zjawili się na jego panelu dyskusyjnym w ramach Akademii Sztuk Przepięknych . W pewnym momencie wszyscy zgromadzeni w namiocie ludzie wstali i donośnym głosem zaśpiewali jubilatowi "100 lat" . Wojewódzki, który stara się zazwyczaj urywać emocje, lekko się wzruszył. - Bardzo dziękuję. Mogę wam powiedzieć, że niedawno w Warszawie był uzdrowiciel z Ugandy i miał gorszą publiczność niż ja - powiedział Kuba do tłumu młodych ludzi. Jak widać Kuba czasami bywa ludzki. Ciekawe jak wyglądała jego impreza urodzinowa w gronie najbliższych? Kuba Wojewódzki wraca z nagrania swojego show:

Kuba Wojewódzki pochwalił się kto wystąpi w jego programie
ONS
TV-Show
Kuba Wojewódzki zdradził kto wystąpi w jego programie. Fani są zachwyceni!

Kuba Wojewódzki zdradził kogo zaprosił do swojego programu. Okazuje się, że już w najbliższy wtorek w show Kuby pojawi się Ania Dąbrowska i Tomasz Oświeciński. I chociaż jeszcze kilka dni temu dziennikarz na Instagramie sugerował, że uczestnik programu "Agent" wystąpi razem z kabaretem Paranienormalni, to ostatecznie okazało się, że obok satyryków pojawiła się Agnieszka Więdłocha , a Oświecińskiego zobaczymy dopiero teraz. Wojewódzki wstawił nawet zdjęcie leżącego na kanapie kulturysty i żartował, że przyszedł o tydzień za wcześnie ;) Fani Kuby Wojewódzkiego byli zachwyceni doborem gości w jego show. Co pisali w komentarzach? W tym sezonie znacznie interesujący goście Ostatnio Nosowska teraz Ania dziekuje Dla Ani się złamię i obejrzę! Będziecie oglądać program Kuby Wojewódzkiego z udziałem Ani Dąbrowskiej i Tomasza Oświecińskiego? My z pewnością!   Zobacz także: Kuba Wojewódzki idzie na wojnę z Facebookiem! "Kochani koledzy, mam was w d..."   Ania Dąbrowska i Tomasz Oświeciński wystąpią w programie TVN. Kuba Wojewódzki zdradził kogo zaprosił do swojego programu.

Kuba Wojewódzki zapowiedział gości swojego programu
Instagram
Newsy
To będzie petarda! Na kanapie Wojewódzkiego Chylińska i... jeszcze większy skandalista! "Potwory Polski!"

Agnieszka Chylińska i Popek pojawią się programie Kuby Wojewódzkiego ! Dziennikarz pochwalił się swoim fanom na Facebooku, że już w najbliższy piątek odbędzie się nagranie z udziałem Agnieszki Chylińskiej, która po 7 latach wróciła z nową płytą. Ostatni krążek artystki pojawił się na muzycznym rynku w 2009 roku- od tego czasu fani Chylińskiej musieli długo czekać na jej nowe kompozycje. O Agnieszce od kilku dni jest bardzo głośno również dzięki jej wypowiedziom dotyczącym jej życia prywatnego - czy u Kuby zdradzi coś więcej? O tym przekonamy się już wkrótce!   Okazuje się, że Kuba Wojewódzki do swojego show zaprosił również kontrowersyjnego muzyka- Popka z Gangu Albanii! Ten sam z którym już wkrótce stoczy pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW. TYLKO U MNIE - MONSTERS OF POLAND ;) W najbliższy piatek nagrywam program z Agnieszka Chylinska ❗️ A juz wkrotce moim gościem bedzie Popek  - Kuba Wojewódzki pochwalił się na Facebooku. Będziecie oglądać programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem Agnieszki Chylińskiej i Popka ?   Zobacz także: Wojewódzki broni Kaczoruk w reklamie, a fani odpowiadają: "Masz po prostu wredną babę u boku"   Kuba Wojewódzki zapowiedział gości swojego programu. W show zobaczymy Agnieszkę Chylińską.   ... i Popka.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner