Radek Pestka ma dziś urodziny!

Radek Pestka ma dziś urodziny! A my mamy 5 powodów, żeby przypuszczać, że zostanie top modelem!

Radek Pestka ma dziś urodziny!

Radek Pestka świętuje dziś 20. urodziny! Zwycięzca "Top Model 5" zaczął karierę w bardzo młodym wieku. Dzięki programowi zyskał sławę i sympatię widzów, ale przede wszystkim został dostrzeżony przez agencje modeli, także te zagranicą! Dlatego my z okazji urodzin Radka Pestki przedstawiamy 5 rzeczy, które sprawią, że zrobi światową karierę.

 

1 - Fotogeniczność

Jurorzy "Top Model" od razu wychwycili to, że Radek Pestka świetnie wychodzi na zdjęciach (wziął m.in. udział w międzynarodowej sesji). A to w tej branży jest przecież najważniejsze. Jest drobny, ale wysoki (182 cm wzrostu). Na wybiegu prezentuje się doskonale, o czym przekonaliśmy się już nie raz.

2 - Pracowitość

Po wygranej w Top Model niektórzy zwycięzcy osiadają na laurach. Radek szybko wziął się do pracy. Poprowadził pokaz mody, na kilku zaprezentował się jako model, wziął udział w kilku sesjach. Jak sam zapowiada, to dopiero początek!

3 - Uwielbienie fanów

Bez wsparcia fanów, Radkowi nie szłoby tak dobrze! Na Facebooku już ponad 75 tys, na Instagramie - aż 194! Czytelnicy Party.pl zadecydowali zaś, że to on jest odkryciem roku 2015!

4 - Wyczucie stylu

Radek prowadzi bloga, myśli o własnej kolekcji i... świetnie się ubiera. Nie lubi oczywistych rozwiązań, więc często eksperymentuje z fryzurą. Odwaga i determinacja - to jest to!

5 - Skromność

W pracy modela nie można się obrażać i stawiać warunków. Radek jest pokorny, a przy okazji wie, że na sukces trzeba sobie zasłużyć. Cierpliwie udziela wywiadów, chętnie współpracuje z dziennikarzami. To coraz rzadsze!

 

Radek - wszystkiego najlepszego! ;)

 

Zobacz także: Stylowi Radek Pestka z siostrą bliźniaczką na zakupach. Zwycięzca Top Model realizuje jej marzenia!

 

Radek Pestka ma 20 lat!

Radek Pestka na imprezie Doskonałość Mody Twojego Stylu
ONS

Radek Pestka świętuje urodziny! Są tort i lody!

Radek Pestka świętuje urodziny.

 

Radek Pestka zrobi karierę za granicą?

Radek Pestka robi sobie tatuaż

Więcej na temat Radek Pestka
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27