22 urodziny Eweliny Lisowskiej
ONS

Lisowska pokazała fotki ze swojej szalonej imprezy urodzinowej

22 urodziny Eweliny Lisowskiej
ONS

Ewelina Lisowska w ciągu ostatnich miesięcy wyrosła na jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny pop. Single wokalistki grane są przez stacje radiowe, a w jej terminarzu koncertowym trudno znaleźć wolne miejsca. Piosenkarka z pewnością osiągnie jeszcze więcej. W końcu wczoraj skończyła dopiero 22 lata. Zobacz: Śliczna Lisowska zmiażdżyła konkurencję na EMA 2013

Lisowska na swoim Facebooku wrzuciła dwie fotki z imprezy urodzinowej. Ewelina dzień spędziła w towarzystwie przyjaciół ze swojego zespołu Nurth i ukochanego Jansona, którzy zorganizowali dla niej niespodziankę. O wokalistce nie zapomnieli również fani wysyłając swojej idolce mnóstwo życzeń i innych wyrazów sympatii.

- Właśnie skończyłam 22 lata! Dziękuję wszystkim za życzenia, rysunki i prezenty. Jest mi strasznie miło, ze tak wiele osób o mnie pamiętało :))) love! [pisownia oryginalna] - skomentowała jedno ze zdjęć Ewelina.


Mamy nadzieję, że gwiazda spędziła wczorajszy wieczór w szampańskim nastroju, a jej wszystkie urodzinowe życzenia się spełnią. AfterParty.pl również składa Ewelinie najlepsze życzenia urodzinowe.

Zobacz: Lisowska opowiedziała o swoim chłopaku

Ewelina Lisowska i jej ostatnia sesja zdjęciowa:

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08