Doda o koncercie Artyści przeciw nienawiści
EastNews
TYLKO U NAS

2020 rok będzie należał do Dody! Film, trasa koncertowa i... autobiografia! Co zdradzi w książce?

Doda o koncercie Artyści przeciw nienawiści
EastNews

Doda w przyszłym roku chce wydać autobiografię. Ale to niejedyny jej plan. Co jeszcze zrobi artystka?„Pink Book”, taki jest roboczy tytuł autobiografii Dody Rabczewskiej-Stępień. Wokalistka pisze ją już od kilku lat, a planuje wydać w 2020 roku! Czy książka namiesza w show-biznesie? Doda nie boi się mocnych słów! Artystka twierdzi, że opisze wszystkie historie, o których opowiadali mężczyźni jej życia ze swojej własnej perspektywy.

Doda wydaje autobiografię!

W swojej biografii Radosław Majdan napisał między innymi: „To była największa i najsilniejsza miłość w moim życiu. Nigdy nikogo nie kochałem tak mocno i bezinteresownie”.

Adam Darski, czyli Nergal przyznawał: „Bardzo mi na niej zależało, może nawet za bardzo. Zaangażowałem się tak mocno, że na wstępie poddałem zbyt wielkie terytorium”.

Co napisze o nich Dorota? Niedługo się przekonamy!

Na tym nie koniec planów Doroty! W 2020 roku dowiemy się też, kto zagra w filmie „Dziewczyny z Dubaju”, który Doda produkuje ze swoim mężem Emilem Stępniem, który będzie reżyserować Maria Sadowska. W marcu zobaczymy też drugą edycję przygotowywanego przez nią koncertu „Artyści przeciw nienawiści” w Warszawie. Co jeszcze?

Moim marzeniem jest usiąść w fotelu jurora ”The Voice of Poland” i ruszyć w trasę koncertową, podczas której cała scena będzie... lawendowa – zdradza nam gwiazda.

Czekacie?

Więcej - w nowym "Party"!

Doda na okładce Party

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37