pasaze_tesco
EastNews

Zakupy to temat, który nikomu nie jest obojętny. Niektórzy je kochają, a inni unikają jak ognia. Shopping to też motyw wykorzystywany przez reżyserów. W Hollywood powstało wiele filmów, w których bohaterzy pokazują, jak kupować lub jak tego nie robić.

Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych typów ludzi w centrach handlowych. Zagłosuj w plebiscycie i przekonaj się, kim jesteś! Zakupoholikiem, Niezdecydowanym Myślicielem, Oszczędnym Spryciarzem, a może Człowiekiem Konkretem? 

Zakupoholiczka
pasaze_tesco
Zagłosuj
EastNews

Uwielbiasz zakupy, a wizyta w centrum handlowym jest dla ciebie jedną z ulubionych form relaksu? Często obiecujesz sobie, że tym razem idziesz tylko po przysłowiowe bułki, ale i tak wychodzisz potem z naręczem ubrań? Przypominasz impulsywną Rebecca Bloomwood (Isla Fisher) z „Wyznań zakupoholiczki”! Czujemy, że twojej garderoby nie powstydziłaby się żadna gwiazda. :)

Oszczędny spryciarz
pasaze_tesco
Zagłosuj
East News

Nie lubisz wydawać pieniędzy i unikasz zbędnych wydatków? Zawsze czekasz na promocje, wyprzedaże i nigdy nie przepuścisz okazji na darmowy poczęstunek? Twoją bratnią duszą jest sprytna Robin (Rebel Wilson) z „Jak to robią single”! Choć była bogata, to zawsze wiedziała jak zaoszczędzić i równocześnie czerpać z życia pełnymi garściami!

Człowiek Konkret
pasaze_tesco
Zagłosuj
EastNews

Idąc na zakupy zawsze dokładnie wiesz, czego chcesz. Masz przygotowaną listę produktów, których potrzebujesz i tylko ich szukasz. Jeśli masz w głowie wizję wymarzonej sukienki lub garnituru, nie zadowolisz się już niczym innym. Ten opis pasuje do ciebie, jak ulał? Jesteś jak Miranda Priestly z „Diabeł ubiera się u Prady” – konkretna, zdecydowana i stawiająca na najlepszą jakość!

20 urodziny Pasaży Tesco
Natalia Siwiec Pasaż Tesco - kampania
Zagłosuj
Mat. prasowe

Czy już wiesz, którym typem jesteś? :)

Zakupy stały się nieodłącznym elementem naszego życia - niezależnie, czy je lubisz, czy nie. Na szczęście istnieją takie miejsca jak Pasaże Tesco, które są przyjazne, modne i rodzinne. Teraz obchodzą swoje 20 urodziny. Z tej okazji przygotowano mnóstwo urodzinowych atrakcji, a wśród nich, eventy z gwiazdami. 26 października w Warszawie będziecie mieć możliwość spotkania się z Małgorzatą Rozenek-Majdan, Dorotą Gardias i Natalią Siwiec! Nie można nie wspomnieć o wyjątkowym konkursie, w którym nagrodą jest podróż do Londynu i kolacja z Mateuszem Gesslerem. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj!

Śledźcie stronę pasaztesco.pl i wypatrujcie wyjątkowych okazji. 

Do zobaczenia w Pasażach Tesco!

Artykuł powstał z udziałem Pasaży Tesco

Niezdecydowany Myśliciel
pasaze_tesco
Zagłosuj
EastNews

Wypad do centrum handlowego kojarzy ci się z serią niekończących się dylematów i stresującym podejmowaniem decyzji? Czy podczas zakupów często zadajesz sobie takie pytania: „krem marki X czy Y?” albo „kupić botki na słupku czy szpilce”, a potem boisz się, że źle wybrałeś/aś? Mógłbyś/aś zaprzyjaźnić się z niezdecydowanym Calem Weaver (Steve Carell) z filmu "Kocha, lubi, szanuje", który w sklepie zawsze potrzebował pomocy przebojowego Jacoba Palmera (Ryana Gosling). 

Więcej na temat Tesco
Wyniki plebiscytu:
Zakupoholiczka...
Oszczędny spryciarz...
Człowiek Konkret...
20 urodziny Pasaży Tesco...
Niezdecydowany Myśliciel...