11. FashionPhilosophy
FashionPhilosophy

11. edycja Fashion Week Poland w Łodzi już w październiku

11. FashionPhilosophy
FashionPhilosophy
XI edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland odbędzie się w dniach 22-26 października 2014, a jej partnerem strategicznym  i  głównym sponsorem będzie  Miasto Łódź. Projekty Designer Avenue oraz Showroom  zagoszczą pod znanym z poprzedniej edycji adresem-  w Hali  Expo Łódź.

Fashion Philosophy

Już wkrótce Rada Programowa wyłoni nazwiska projektantów, którzy   w drugim  etapie  rekrutacji zaprezentują  fragmenty  odszytych kolekcji. Z ich grona zostaną wybrani Ci, którzy pokażą w październiku swoje premiery na sezon wiosna – lato 2015. W ramach partnerskich umów z zachodnimi Fashion Weekami w nadchodzącej edycji przyjadą także do Łodzi ze swoimi kolekcjami  projektanci wystawiający się na Lisboa Fashion Week, Serbia Fashion Week oraz Showfloor Berlin (berliński Fashion Week).

Ruszyły zgłoszenia wystawców do strefy Showroom  i potrwają do końca września. To idealna przestrzeń ekspozycyjna dla   projektantów odzieży, biżuterii i galanterii oraz dla marek  i firm z  branży modowej i technologii dla przemysłu mody. Showroom  umożliwia prezentację  kolekcji i dotarcie z ofertą do klientów z całej Polski oraz zagranicy. FashionPhilosophy przewiduje w programie Showroomu 1 dzień otwarty z możliwością zakupów indywidualnych.

Więcej na temat projektanci Fashion Week
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53