Doda najseksowniejszą Polką według Amerykanów
ONS

Amerykański serwis: Doda seksowniejsza od Górniak

Doda najseksowniejszą Polką według Amerykanów
ONS

Uroda polskich kobiet od dawna jest szeroko komentowana na arenie międzynarodowej. Ostatnio jednak coraz więcej rodzimych gwiazd próbuje zabłysnąć w światowym show-biznesie. Chociaż efekty nie są powalające, to starania naszych krajanek docenił amerykański portal internetowy.

TheRichest.com, który pisze o największych i najbogatszych gwiazdach z całego świata stworzył ranking najseksowniejszych polskich gwiazd. Najwyżej z naszych artystek uplasowała się Doda, która zajęła 4 miejsce. Amerykanie wymieniają ją jako jedną z dziesięciu najsłynniejszych Polek w historii i najbardziej wpływowych kobiet.

Jak widać, lokalna sława Doroty przekracza granice i głośno o niej także za Oceanem! Z pewnością jej seksowne zdjęcie w Playboyu przyczyniło się do takiego wyróżnienia. Zobacz: Doda rozkracza nogi w Playboyu w USA

Doda uplasowała się wyżej od innej pięknej gwiazdy, Edyty Górniak. W tym pojedynku Amerykanie bardziej docenili urodę Rabczewskiej. Diwa zamknęła stawkę, co i tak należy uznać za spore wyróżnienie. W końcu obecność wśród 10 najpiękniejszych gwiazd z 38 milionowego kraju to spory sukces.

Pierwsze trzy miejsca przypadły jednak gwiazdom, które na co dzień mieszkają i pracują w USA - Magdalenie Wróbel, Joannie Krupie i Izabelli Scorupco, którą wszyscy pamiętają jeszcze jako seksowną dziewczynę Jamesa Bonda.

Ranking najseksowniejszych Polek 

Poniżej pełny ranking, od miejsca 1 do 10. Czyja obecność jest najbardziej zaskakująca?:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22