Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Party i Born2Be

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na co dzień grają razem w serialu. W magazynie „Party” zadebiutowali w roli modeli, by zaprezentować nową kolekcję marki Born2be.pl. 

Para w życiu i na ekranie. Uczucie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego rodziło się jak... w filmie! Początkowo młodzi aktorzy byli tylko przyjaciółmi, ale wątek miłosny z udziałem granych przez nich bohaterów w jednym z seriali sprawił, że bardzo się do siebie zbliżyli i w końcu przyznali przed światem, że łączy ich miłość. Zapytaliśmy ich o to uczucie...

 

Trudno jest stworzyć dobry związek, gdy na co dzień towarzyszą mu media? 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski: Na pewno media nam nie pomagają. Często widzimy w Internecie artykuły, które są zmyślone. Nie jest przyjemnie czytać o sobie nieprawdziwe rzeczy, choć wiemy, że jako osoby publiczne mamy to wpisane w zawód. Może jednak nadejdzie taki dzień, gdy wszystkie dostępne informacje będą zgodne z prawdą? Nie tracimy nadziei (śmiech).

 

Co jest najważniejsze w budowaniu głębokiej relacji? 

W.G. i A.Z.: Podstawą jest zaufanie. Nie wyobrażamy sobie też dobrej relacji bez wspólnych pasji i podobnych priorytetów. Ważne jest odnalezienie w partnerze najlepszego przyjaciela. Mamy to szczęście, że wszystkie powyższe warunki spełniamy.

Zobacz także: Jak Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska będą wyglądać za 30 lat? Reakcja aktora była niesamowita!

1/4
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Party i Born2Be

Kłócicie się? Jeśli tak, to jak radzicie sobie z konfliktami? 

W.G. i A.Z.: Kłótnie zdarzają się w każdym związku, naszym też. Jednak oboje należymy do osób, które szybko wyciągają rękę na zgodę. To mocna strona naszego związku – puszczanie w niepamięć głupot, o które się posprzeczaliśmy.

2/4
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Party i Born2Be

Kto jest większym romantykiem? 

A.Z.: Zdecydowanie Wiktoria. Uwielbia dostawać kwiaty, chodzić na rand- ki, oglądać komedie romantyczne... 

W.G.: Adama też stać na romantyczne gesty, co nieraz mi udowodnił!

3/4
Wiktoria Gąsiewska
Party i Born2Be

Szalone plany do zrealizowania na już? 

A.Z. i W.G.: Wspólne dalekie podróże... Jednak naszym największym pragnieniem są studia w akademii teatralnej oraz role w interesujących produkcjach filmowych.

4/4
Adam Zdrójkowski
Party i Born2Be

Marzy się nam życie jak w filmie;)