Kinga Rusin na okładce Party
Mat. promocyjne

Kinga Rusin na okładce "Party"! Gwiazda TVN pod koniec ubiegłego roku wróciła z długiej podróży na Wyspy Kanaryjskie, gdzie kręciła program "Agent", potem wybrała się na ferie, a w lutym do Los Angeles, gdzie transmitowała to, co działo się podczas 91. gali rozstania Oscarów. Kilka dni temu Rusin wróciła już do Polski i zaczęła... planować kolejną podróż! Tym razem wybierze się w podróż w towarzystwie swojego partnera, Marka Kujawy. Gdzie pojadą? Dowiesz się z "Party"! Co jeszcze w numerze? 

Co w nowym numerze "Party"?

W nowym "Party" echa wywiadu Weroniki Rosati dla "Wysokich obcasów", w którym aktorka wyznała, że była ofiarą przemocy domowej. Aktorka opowiedziała o swoim poprzednim związku, który był dla niej traumatyczny.

Doświadczyłam przemocy fizycznej, psychicznej, ekonomicznej, werbalnej. Nie wiem, która najgorsza, ale wiem, że nie mogłam i nie mogę uporać się mimo upływu prawie roku od rozstania z upokorzeniem, któremu byłam poddawana przez długi czas. Od pewnej chwili właściwie każdego dnia. Byłam niszczona jako człowiek, kobieta, aktorka, partnerka – mówiła aktorka. 

Co na to jej były partner? Mamy jego komentarz! Nowe "Party" od poniedziałku w kioskach. 

Kinga Rusin na okładce Party

Kinga Rusin na okładce Party
Mat. promocyjne

Zobacz także: "Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży"! Wstrząsające słowa Weroniki Rosati

Więcej na temat Kinga Rusin Weronika Rosati