Kinga Rusin na okładce Party
Mat. promocyjne

Kinga Rusin na okładce "Party"! Przed nią nowe wyzwanie! Jakie?

Kinga Rusin na okładce Party
Mat. promocyjne

Kinga Rusin na okładce "Party"! Gwiazda TVN pod koniec ubiegłego roku wróciła z długiej podróży na Wyspy Kanaryjskie, gdzie kręciła program "Agent", potem wybrała się na ferie, a w lutym do Los Angeles, gdzie transmitowała to, co działo się podczas 91. gali rozstania Oscarów. Kilka dni temu Rusin wróciła już do Polski i zaczęła... planować kolejną podróż! Tym razem wybierze się w podróż w towarzystwie swojego partnera, Marka Kujawy. Gdzie pojadą? Dowiesz się z "Party"! Co jeszcze w numerze? 

Co w nowym numerze "Party"?

W nowym "Party" echa wywiadu Weroniki Rosati dla "Wysokich obcasów", w którym aktorka wyznała, że była ofiarą przemocy domowej. Aktorka opowiedziała o swoim poprzednim związku, który był dla niej traumatyczny.

Doświadczyłam przemocy fizycznej, psychicznej, ekonomicznej, werbalnej. Nie wiem, która najgorsza, ale wiem, że nie mogłam i nie mogę uporać się mimo upływu prawie roku od rozstania z upokorzeniem, któremu byłam poddawana przez długi czas. Od pewnej chwili właściwie każdego dnia. Byłam niszczona jako człowiek, kobieta, aktorka, partnerka – mówiła aktorka. 

Co na to jej były partner? Mamy jego komentarz! Nowe "Party" od poniedziałku w kioskach. 

Kinga Rusin na okładce Party

Kinga Rusin na okładce Party
Mat. promocyjne

Zobacz także: "Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży"! Wstrząsające słowa Weroniki Rosati

Więcej na temat Kinga Rusin Weronika Rosati
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17