Pary z różnicą wieku w związku - Kasia Warnke i Piotr Stramowski
East News

Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami, ale zamiast cieszyć się szczęściem, walczą z plotkami

Pary z różnicą wieku w związku - Kasia Warnke i Piotr Stramowski
East News

Zatrzymaliście w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył. I zaczyna się nowa podróż! Dziękuję” – napisała Katarzyna Warnke (42) na Instagramie pod postem z okładką magazynu „Uroda Życia”, na której jest jej zdjęcie z nagim ciążowym brzuszkiem. 

Ani ona, ani jej mąż Piotr Stramowski (32) nie pochwalili się po narodzinach swojego dziecka słodkim zdjęcia stópek czy rączek. Powód? Oboje twierdzą, że wszystkie ważne chwile chcą zatrzymać tylko dla siebie. Z tego samego powodu nie zdradzili imienia ani płci maleństwa, choć fani są przekonani, że to synek. 

Zobacz także: Katarzyna Warnke na festiwalu w Gdyni 10 dni po porodzie! Jak prezentowała się młoda mama?

Plotki po porodzie Warnke

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów, ale posypały się też negatywne komentarze na temat gołego brzucha aktorki na okładce. Potem wybuchła awantura o futro na jednym ze zdjęć z sesji, która była wewnątrz magazynu. Jednak prawdziwą burzę wywołał wpis sugerujący, że Warnke ma już jedno dziecko, 14-letniego syna Mateusza z poprzedniego związku.

– A co z synem z pierwszego małżeństwa? Mam nadzieję, że dobrze zareagował na rodzeństwo – napisała jedna z internautek.

„Hm, dziwne, że go nie poznałam, ani jego ojca. Ale mam nadzieję, że dobrze zareagowali”, zdementowała szybko rewelacje Warnke. 

Ale plotek tym nie uciszyła. Ani ona, ani jej mąż nie zamierzają teraz toczyć sporów z ludźmi, którzy wypisują takie rewelacje na ich temat. 

– Zarówno Kasia, jak i Piotrek zwariowali na punkcie dziecka. Teraz przez najbliższe chwile, tygodnie, a może i miesiące skupią się na życiu rodzinnym. Chyba jak wszyscy świeżo upieczeni rodzice – mówi „Party” przyjaciel rodziny Krzysztof Gojdź. – Widziałem zdjęcie i jedno mogę powiedzieć: jak na razie dziecko chyba najbardziej podobne jest do mamusi – śmieje się Gojdź w rozmowie z nami.

Historia miłości Warnke i Stramowskiego

Informacja o tym, że Kasia Warnke i Piotr Stramowski będą mieli dziecko, musiała być sporym zaskoczeniem dla tych, którzy mówili, że ich związek potrwa tylko chwilę. Para poznała się w październiku 2014 roku na planie erotycznego thrillera „W spirali”. Warnke w pierwszej chwili nie była zachwycona Piotrem.

„Miałam brzydkie myśli, bo Piotrek był niezwykle efektowny. Weszłam do sali, w której mieliśmy próbować »W spirali«, on podał mi rękę z niezwykłą pewnością siebie, co w zestawieniu z tym, jak wyglądał, wydało mi się podejrzane. A potem zdjął koszulkę. I pomyślałam sobie »nooo, już wszystko wiem o tym facecie«. Ale potem wyszliśmy i zobaczyłam nieśmiałego, ciepłego faceta”, tak pierwsze spotkanie z przyszłym mężem opisywała Warnke w „Uwadze!”. 

Zaiskrzyło między nimi już podczas prac nad filmem, w którym, o ironio, grali parę przechodzącą kryzys. Po zakończeniu zdjęć dotarło do nich, że to coś więcej niż tylko zauroczenie. 

„Dobraliśmy się na zasadzie przeciwieństw: Piotr jest anielsko cierpliwy, ja nie mam w sobie tego za grosz. On jest typem intuicyjnym, ja dużo myślę. On mówi »będzie dobrze!« i zapomina o problemach, dopóki nie zderzy się z nimi czołowo, ja analizuję sytuację drobiazgowo”, zdradziła w „Pani” Warnke.

Przyjaciel pary Krzysztof Gojdź mówi, że Kasia i Piotr są świetnym małżeństwem.

– Ona ma włoski temperament, ale nigdy nie widziałem, żeby się na poważnie kłócili. Są szaleni i totalnie zakochani w sobie. On jest typem macho w dobrym tego słowa znaczeniu. To facet, który bardzo dba o kobietę. Dla niego nic nie liczy się bardziej niż Kasia i teraz dziecko. To wspierająca się, mądra para – mówi. 

Niedługo po tym, jak zaczęli się spotykać, kariera Stramowskiego nabrała tempa. Zagrał w dwóch częściach „Pitbulla” Patryka Vegi, stał się znany, okrzyknięto go nawet najseksowniejszym polskim aktorem. Później role w głośnych filmach zaczęła dostawać też Warnke, która pojawiła się w „Kobietach mafii” i „Botoksie”. Im stawali się sławniejsi, tym więcej budzili kontrowersji. Najczęściej wypominano im sporą różnicę wieku, bo Kasia jest starsza od męża o 10 lat. Sama aktorka miała nawet pewne wątpliwości.

„Słuchaj, a jak ktoś mi powie, że jestem dla ciebie za stara?”, pytała w „Vivie!”. 

Ale on w tym samym wywiadzie twierdził, że nie ma to dla niego znaczenia.

„Nie mów takich rzeczy, nigdy tak o tobie nie pomyślałem”. 

I nie bacząc na złośliwe komentarze, poprosił ukochaną o rękę. Pobrali się 30 lipca 2016 roku. 

Kariera to nie wszystko

Teraz weszli na nowy etap swojego związku, o którym od dawna marzyli. Oboje mają przerwę w pracy, spędzają czas z dzieckiem. Jak będzie dalej?

„Zobaczymy, jak się to wszystko potoczy. Z pewnością będę musiał wszystko uważniej planować. (...) To będzie moje pierwsze doświadczenie. I tym się jaram!”, mówił niedawno Stramowski w wywiadzie dla „Flesza”. 

Wiadomo, że skończył pracę na planie serialu „Ultra violet” i nowej produkcji Canal+ „Żmijowisko”. Na premierę czekają film „Solid Gold” z jego udziałem i spektakl telewizyjny „Hamlet”. Z kolei przed Warnke premiera filmu „Pan T.”. Ale teraz ważniejsza jest dla niej rola mamy. 

– Kasia przez pierwsze tygodnie będzie zajmować się dzieckiem. Ma mnóstwo propozycji ról, ale nie musi się śpieszyć. Karierę już zrobiła. Wróci, gdy będzie chciała – mówi Gojdź.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski:

Kasia Warnke i Piotr Stramowski na spacerze

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47