Opowieść podręcznej Książka "Suka w szołbiznesie" Agaty Pruchniewskiej Płyta Pata Jacoba "Całkiem Nowy Człowiek"
Tomasz Ciachorowski przed siedzibą TVP

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca. To ostatnie chwile, aby nadrobić książkowe (i nie tylko) zaległości. Jeśli szukacie inspiracji i ciekawych tytułów, śpieszymy z pomocą! Tomasz Ciachorowski w rozmowie z magazynem "Flesz" polecił swoje ulubione książki, seriale oraz płyty. Zobaczcie, bez jakich tytułów nie może żyć! Jesteście zainteresowani? 

1/3
Opowieść podręcznej
Mat. promocyjne

Ulubiony serial Tomasza Ciachorowskiego

Tomasz Ciachorowski znany jest z serialu "M jak miłość". Aktor wciela się tam w postać psychopaty Artura, który za wszelką cenę chce zniszczyć szczęście Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Po jakie seriale prywatnie sięga Tomasz Ciachorowski? Który z nich jest jego ulubionym? 

Serialem, który już od paru sezonów wbija mnie każdym swoim odcinkiem w fotel, jest produkcja HBO "Opowieść podręcznej". Bohaterkami tej wstrząsającej historii są opresjonowane kobiety, które robią wszystko, żeby przetrwać i rozsadzić od środka totalitarne państwo Gilead. Niesamowita Elizabeth Moss i przykład orwellowskiego "dwójmyślenia", do którego coraz częściej się uciekamy... Ku przestrodze - stwierdza Tomasz Ciachorowski w rozmowie z "Fleszem".

Znamy już jego gust, jeśli chodzi o seriale, a jak jest u niego z książkami? Zobaczcie poniżej!

2/3
Książka "Suka w szołbiznesie" Agaty Pruchniewskiej
Mat. prasowe

Ulubiona książka Tomasza Ciachorowskiego

Po jaki tytuł gwiazdor "M jak miłość" sięga najchętniej? Będziecie zaskoczeni!

Książka, do której wracam w każde wakacje, jest "Suka w szołbiznesie" Agaty Pruchniewskiej. Zabawna, a przy okazji inteligentna i pełna ironii opowieść o Dorotce - aktorce, tytułowej suce, która bezlitośnie rozlicza się z moim podwórkiem, czyli polskim szołbiznesem. Absurdy kulis tego świata przeplatają się tu z przezabawnymi anegdotami, których autorka - jak twierdzi - doświadczyła na własnej skórze. Dla poprawy nastroju - poleca aktor. 

Jeśli zaciekawiły was dotychczasowe rekomendacje Tomasza Ciachorowskiego, z pewnością jesteście też ciekawi, jakiej muzyki słucha...

3/3
Płyta Pata Jacoba "Całkiem Nowy Człowiek"
Mat. prasowe

Ulubiona płyta Tomasza Ciachorowskiego

Okazuje się, że Tomasz Ciachorowski jest melomanem, a muzyka towarzyszy mu w każdej wolnej chwili. Po jakie krążki sięga więc najchętniej?

U mnie w domu rozbrzmiewają na okrągło dwie płyty. Pierwsza z nich to "Całkiem Nowy człowiek" Pata Jacoba - islandzkiego muzyka, który m.in. u boku Kasi Nosowskiej, Natalii Przybysz i Marysi Peszek nagrał piękne, melodyjne kawałki pełne magii, przywodzące na myśl surowe krajobrazy Islandii. Druga to debiutancki album szczecińskiej wokalistki Jony Ardyn - każda komórka tej dziewczyny jest muzyką! Posłuchajcie tylko utworu promującego ten album pt. "Woman", a wierzcie mi, że się zakochacie. Dla odprężenia - zachwala gwiazdor "M jak miłość".

Sięgniecie po polecane przez niego tytuły?

 

Więcej na temat Tomasz Ciachorowski