Natasza Urbańska na pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia
East News

Urlop to świetny czas na to, aby nadrobić książkowe zaległości. Podczas wakacji mamy także więcej czasu na oglądanie ulubionych seriali. Z kolei długie podróże pozwalają sięgnąć po płyty, które umknęły nam w natłoku zajęć. Jeśli szukacie rekomendacji, koniecznie sprawdźcie, co poleca Natasza Urbańska. Artystka w rozmowie z "Fleszem" zdradziła swoje ulubione tytuły. Zobaczcie poniżej!

1/3
Kadr z serialu "Ray Donovan"
East News

Ulubiony serial Nataszy Urbańskiej

Natasza Urbańska jest nie tylko utalentowaną piosenkarką, ale również aktorką. Gwiazda lubi śledzić nowości serialowe i filmowe, które ją inspirują. W jej zbiorze jest jednak tytuł, do którego wraca najczęściej. Bez jakiego serialu nie może żyć?

"Ray Donovan". Niebezpiecznie wciągający. Historia toksycznej relacji braci z ojcem, między sobą i całym światem. A głównym bohater ? Nie ma takiego drugiego w historii telewizji... - zachwala produkcję Natasza Urbańska.

2/3
Ulubione książki Nataszy Urbańskiej
Mat. prasowe

Ulubione książki Nataszy Urbańskiej

Choć na rynku wydawniczym nie brakuje wciągających i zaskakujących nowości, Natasza Urbańska woli wracać do klasyki. I to nie byle jakiej, bo... dziecięcej! 

"Pinokio" oraz od zawsze „Alicja w krainie czarów i „Karolcia”. Jestem na bieżąco z lekturami córki, stąd ten sentymentalny powrót do fantastycznej literatury - zdradza w rozmowie z "Fleszem" Natasza Urbańska. 

3/3
Płyta Mrozu pt. "Aura"
Mat. prasowe

Ulubiona płyta Nataszy Urbańskiej

Po jaką płytę Natasza Urbańska sięga najczęściej? Okazuje się, że jej serce podbił krążek Mroza pt. "Aura"! 

Obecnie największe dla mnie zaskoczenie na polskim rynku. Rock'n'roll, który serwuje Mrozu, zabiera mnie w przeszłość żywych instrumentów. Ten feeling, blues... ah, jestem na TAK! - zachwyca się Natasza Urbańska.

Sięgniecie po tytuły, które poleca gwiazda?

 

Więcej na temat Natasza Urbańska