Magdalena Różczka
East News

Magdalena Różczka spodziewa się trzeciego dziecka! Kto wyjawił tajemnicę?

Magdalena Różczka
East News

Magdalena Zawadzka, mama Jana Holoubka, potwierdziła, że ukochana jej syna Magdalena Różczka spodziewa się trzeciego dziecka! 

Jestem bardzo szczęśliwa, bo to wspaniała wiadomość. Gustaw (Holoubek – przyp. red.) też byłby najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, gdyby to widział. Myślę, że wciąż dba o nas z tego wymiaru, w którym się znalazł” - powiedziała w „Życiu na Gorąco” 

Jeszcze nie wiadomo, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka, bo tego Zawadzka nie chce zdradzić. 

„Niech to będzie niespodzianka”, stwierdziła.

Miłość Magdaleny Różczki

Magdalena Różczka jest już mamą dwóch córek: 11-letniej Wandy oraz 5-letniej Helenki. Wanda to dziecko aktorki ze związku ze scenarzystą Michałem Marcem. Para poznała się podczas jednego z castingów i choć Różczka roli nie dostała, to znalazła miłość. Wzięli wtedy cichy ślub w polskiej ambasadzie w Tanzanii, a świadkami tego wydarzenia były tylko trzy zaproszone przez państwa młodych osoby.

Rok później Magdalena i Michał doczekali się pierwszego dziecka. Rodzinne szczęście nie trwało jednak długo, bo już po pięciu latach od ślubu małżonkowie się rozstali. Ale Różczka singielką była krótko, bo dość szybko zaczęła się spotykać z Janem Holoubkiem, jedynym synem Magdaleny Zawadzkiej i Gustawa Holoubka.

Będzie przerwa w pracy?

Gdy zaczęli się spotykać, ona była u szczytu kariery – miała za sobą role w hitowych serialach „Oficerowie” i „Usta-usta”, pracowała na planie popularnego „Czasu honoru”. Jan rozwijał swoją karierę - nie poszedł w ślady rodziców i nie został aktorem, pracował jako operator filmowy, a potem także reżyser. Gdy dwa lata później kręcono ostatni sezon „Lekarzy”, okazało się, że Magdalena spodziewa się dziecka. Tą informacją z prasą również podzieliła się wówczas Magdalena Zawadzka, która była przeszczęśliwa, bo na świecie miała pojawić się jej pierwsza wnuczka. Kiedy Helenka - bo tak Magdalena i Jan dali na imię córeczce - już się urodziła, jej mama postanowiła zrobić sobie dwuletnią przerwę w karierze i zniknęła z show-biznesu. W 2016 roku wróciła na ekrany.

Teraz, kiedy na świecie pojawi się jej trzecie dziecko, Różczka prawdopodobnie znów zrobi sobie przerwę w pracy. Fani jej talentu zatem ponownie muszą uzbroić się w cierpliwość!

Więcej w najnowszym "Party"

Okładka
Party.pl

Ciekawe, jakiej płci będzie kolejne dziecko Magdaleny Różczki

Magda Różczka na rozdaniu Orłów 2019
East News

Więcej na temat Magdalena Różczka
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36