Lady Gaga
East News

Ostatnie miesiące były dla niej jednym wielkim prezentem! Lady Gaga kończy dziś 33 lata, ale czy jest szczęśliwa?

Lady Gaga
East News

Nie ma żadnych wątpliwości: Lady Gaga jest znów na fali. Bo choć jej ostatnie albumy cieszyły się umiarkowanym zainteresowaniem, to po tym, jak zagrała w remake’u dramatu „Narodziny gwiazdy”, a potem za zaśpiewaną w nim w duecie z Bradleyem Cooperem piosenkę „Shallow” zdobyła komplet najważniejszych nagród, w tym Złoty Glob i Oscara, triumfalnie wróciła na szczyt! Kończąca dziś 33 lata gwiazda ma więc powody do zadowolenia.

Co ciekawe, doceniono też jej talent aktorski, czego dowodem rzadko przyznawana piosenkarkom oscarowa nominacja. I kiedy wydawało się, że nic teraz nie popsuje gwieździe dobrego humoru, nagle gruchnęła wiadomość, że po niecałych dwóch latach związku Gaga rozstała się z agentem artystycznym Christianem Carino. Powodów nie podano, ale fani artystki szybko stworzyli własną teorię na ten temat…

Nowa miłość?

Odkąd zaczęli razem promować „Narodziny gwiazdy”, Gaga i Bradley Cooper są po prostu nierozłączni! W czasie spotkań z widzami i konferencji prasowych widać, że jest między nimi chemia i świetnie się czują w swoim towarzystwie. Co więcej, fani wokalistki zauważyli, że jej nowy tatuaż, przedstawiający nuty na pięciolinii, można zinterpretować na dwa sposoby. Bo choć w zapisie nutowym układa się on w słowo „GAGA”, to w zapisie według klucza basowego czyta się go jako BCBC, co oznacza inicjały jej filmowego partnera. Czyżby więc Lady Gagę i Bradleya łączyło coś więcej niż tylko sympatia?

Teorii tej przeczy jeden, za to dość kluczowy fakt – Bradley od kilku lat związanyjest z piękną modelką Iriną Shayk, z którą ma córeczkę Leę. Oboje pojawili się razem na Oscarach i wyglądali na zakochanych po uszy. A Gaga, siedząca tuż obok nich, sprawiała wrażenie po prostu ich dobrej przyjaciółki.

Nie ma szczęścia w miłości

Choć Gaga słynie ze skłonności do scenicznego ekshibicjonizmu, to jest dyskretna, jeśli chodzi o dzielenie się z mediami swoim życiem miłosnym. Opowiedziała o nim jedynie w wyprodukowanym przez Netflix filmie dokumentalnym „Gaga: Five Foot Two”. Przyznała tam, że czuje się rozczarowana mężczyznami i choć marzy o założeniu rodziny, to nie wierzy, że uda jej się znaleźć uczciwego i wiernego faceta. Przed poznaniem Carino Lady Gaga miała trzy poważniejsze związki – z projektantem Matthew Williamsem, właścicielem baru Lukiem Carlem i znanym z „Pamiętników wampirów” aktorem Taylorem Kinneyem. 

Podsumowała je kiedyś zdaniem: „Sprzedałam 10 milionów płyt i straciłam Matta, sprzedałam 30 milionów i straciłam Luca, dostałam rolę w serialu i straciłam Taylora”. Czy fiasko ostatniego związku to cena, jaką przyszło jej zapłacić za sukces w Hollywood i przyjaźń z Bradleyem?

Zobacz także: Smutna Irina Shayk spotkała się z przyjaciółmi bez Bradleya Coopera. Nie radzi sobie z plotkami o romansie?

Droga ku szczęściu

Mimo sukcesów i statusu megagwiazdy Lady Gaga nie sprawia wrażenia szczęśliwej. Ale i trudno tego po niej oczekiwać. Przez lata walczyła z uzależnieniem od używek (m.in. kokainy), a poza tym nieustannie cierpi na napady bólowe całego ciała. Wynikają one z rzadkiej, niedawno odkrytej choroby zwanej fibromialgią. Jej objawami są m.in. rozlany, bardzo silny ból mięśni, występujący często bez żadnego powodu, ogólne zmęczenie, zaburzenia snu i nadwrażliwość na dotyk. Osoby cierpiące na tę przypadłość mają też duże problemy z pamięcią i nastrojem. Gaga jest jedną z pierwszych znanych osób, u których zdiagnozowano tę chorobę, traktowaną przez lekarzy jeszcze 20 lat temu jako zaburzenie natury… psychicznej! Nic więc dziwnego, że piosenkarka z miejsca zaangażowała się w walkę z tą dolegliwością i przeznacza część swoich honorariów na badania z nią związane. Nikt w końcu lepiej od niej nie wie, jak to jest dawać od 10 lat koncerty, przed którymi przyjmuje się silne środki przeciwbólowe. 

Kiedy do choroby dodamy nieustające kryzysy miłosne, to bez problemu można uwierzy w zapewnienia Gagi, że do końca szczęśliwa czuje się tylko wtedy, gdy nagrywa swoje piosenki w zaciszu studia. Teraz pewnie dojdą do tego chwile spędzone z Bradleyem, bo przecież serdeczny przyjaciel to lek na każde zło!

Dzięki roli w dramacie „Narodziny gwiazdy” Lady Gaga wróciła na top!

Lady Gaga, Bradley Cooper
East News

Wspólna promocja filmu podsycała plotki o romansie.

Lady Gaga

Dzięki filmowi wokalistka stała się też aktorką i podbiła Hollywod:

Lady Gaga i Bradley Cooper na planie filmu Narodziny gwiazdy
Mat. promocyjne

A ostatecznym dowodem na to stał się Oscar:

Lady Gaga
East News

Więcej na temat Lady Gaga
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30