Katarzyna Warnke w ciąży

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostaną rodzicami! Ogłosili to w wyjątkowo oryginalny sposób i wywołali sporo kontrowersji.

Ostatni pokaz marki MMC wzbudził emocje. Nie tyle z powodu kolekcji, ile tego, co wydarzyło się pod koniec imprezy. 42-letnia Katarzyna Warnke i 10 lat młodszy Piotr Stramowski pojawili się na wybiegu w roli modeli i w ten sposób pokazali, że niebawem zostaną rodzicami. Aktorka w samej bieliźnie i szlafroku zaprezentowała duży, okrągły brzuszek i razem z mężem dumnie przeszła po wybiegu. 

Oprócz gratulacji posypały się też pytania. Internauci zaczęli się zastanawiać, dlaczego jeszcze w kwietniu aktorka zaprzeczała, że jest w ciąży. 

Zobacz także:  Kasia Warnke naprawdę jest w ciąży! Pokazała już ogromny brzuszek!

1/4
Kasia Warnke z ciążowym brzuszkiem
Instagram

„Jak pani wierzyć? Przecież twierdziła pani, że newsy o ciąży to bzdury wyssane z palca”, zapytał na Instagramie jeden z komentujących. W odpowiedzi na te i inne wątpliwości Warnke stwierdziła, że ukrywanie ciąży to kwestia kontroli nad swoim życiem. 

„Nie miałam ochoty dzielić się tą informacją publicznie do tej pory, a ktoś sobie uzurpował prawo do ujawniania moich osobistych spraw. I jestem niezwykle zadowolona z obecnej sytuacji. Nie czuję się moralnie zobowiązana wobec tabloidów”, odpowiedziała aktorka. 

Dlaczego ujawniła ciążę na pokazie mody? Krzysztof Gojdź, jej przyjaciel, uważa, że brzuszka nie dało się już dłużej ukryć. 

– Kasia wygląda olśniewająco w ciąży, dobrze się czuje, więc to był świetny pomysł, aby ogłosić to na pokazie mody. Nie zrobiła ze swojej ciąży maszynki do zarabiania pieniędzy, jak to obserwowałem u wielu innych gwiazd. Zachowała ten czas dla siebie. Ukryła to przed wszystkimi, nawet przede mną – śmieje się w rozmowie z „Party”. 

2/4
Katarzyna Warnke w luźnej koszuli

Za to medioznawca dr Anna Jupowicz-Ginalska patrzy na to nieco inaczej.

– Moim zdaniem ujawnienie ciąży było przemyślane. Aktorka najwyraźniej próbuje udowodnić, że o intymnych wydarzeniach z życia będzie informować na swoich warunkach. Zabieg ten jest spójny z jej wizerunkiem. Mam wrażenie, że Katarzyna Warnke chce być nietuzinkowa i kontrowersyjna, ale też popularna. Mieliśmy więc i pokaz mody, i swoisty performance, i nagość, i poprawne założenie, że o występie na wybiegu będą pisać wszystkie możliwe portale rozrywkowe – tłumaczy.

3/4
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke po premierze filmu "Fighter"

Już w kwietniu mówiło się, że Warnke jest w piątym miesiącu ciąży. Duży brzuszek aktorki może wskazywać na to, że była to prawda. Pytanie, czy fakt, że będzie mamą, zaszkodzi jej w karierze, gwiazda kwituje krótko: 

„A czy mój mąż boi się, że dziecko przeszkodzi w jego karierze? (...) Jestem w tym wieku, że muszę się zdecydować na dziecko szybko, jeśli chcę je mieć”, mówiła po premierze filmu „Botoks”. 

„Nie można ufać temu, że kariera to jest coś, co przyniesie szczęście. Mam nadzieję, że moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę”, dodawała.

4/4
Ciężarna Katarzyna Warnke na premierze filmu "Fighter"
ONS.pl

I właśnie tę przerwę zrobiła. Czy po urodzeniu dziecka szybko wróci do pracy? 

– Teraz zniknęła z salonów, wyciszyła się i skupiła na sobie i dziecku. Myślę, że po ciąży ruszy do roboty – powiedział nam Gojdź. 

Ale najpierw, bo już dziś (w piątek 19 lipca) kinowa premiera filmu „Fighter”, w którym Piotr Stramowski wcieli się w zawodnika MMA. W czasie promocji tej produkcji para już bez żadnych tajemnic cieszy się swoim szczęściem w blasku fleszy. A Kasia błyszczy - wystarczy spojrzeć na to zdjęcie.