Ulubione książki Joanny Koroniewskiej Przyjaciele serial Płyta grupy Cinematic Orchestra
Joanna Koroniewska pozuje do zdjęć przed studiem "Dzień Dobry TVN"
East News

Joanna Koroniewska, gdy tylko ma chwilę wolnego czasu, chętnie sięga po dobre książki. Aktorka zdradziła nam swoje ulubione tytuły, do których lubi wracać. Oprócz tego była gwiazda "M jak miłość" poleciła czytelnikom "Flesza" najlepszy według niej serial oraz muzykę, bez której nie mogłaby żyć! Zobaczcie, jakie są ulubione tytuły Joanny Koroniewskiej! Może sięgniecie po nie jeszcze w te wakacje? 

1/3
Ulubione książki Joanny Koroniewskiej
Mat. prasowe

Ulubione książki Joanny Koroniewskiej

Okazuje się, że Joanna Koroniewska ma więcej niż jedną ulubioną książkę. Po jakie tytuły sięga z nieskrywaną przyjemnością?

Książki mam dwie - "Kompleks Portnoya" Philipa Rotha i "Strach przed lataniem" Ericy Jong. Jedna i druga pozycja to wyzwolone, psychologizujące, a jednocześnie skandalizujące książki, które ukazują też dystans do świata głównych bohaterów. Uwielbiam te pozycje - zapewnia Joanna Koroniewska w rozmowie z "Fleszem". 

2/3
Przyjaciele serial
Mat. promocyjne

Ulubiony serial Joanny Koroniewskiej

Serial wszech czasów "Przyjaciele", który zdecydowanie uczy dystansu do świata. Polecam nie tylko dla dorosłych. Ale ostrzegam - uzależnia - przyznaje aktorka. 

Coś nam się wydaje, że sporo osób zgodzi się akurat z tym wyborem gwiazdy :) 

3/3
Płyta grupy Cinematic Orchestra
Mat. prasowe

Ulubiona płyta Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska nie ma jednej ulubionej płyty. Zamiast tego kocha muzykę, którą tworzy znana brytyjska grupa. 

The Cinematic Orchestra - wręcz uwielbiam. Jazzujące klimaty, ale w nieco odmiennym wydaniu - zdradza Joanna Koroniewska. 

Sprawdzicie tytuły, które wymieniła aktorka?