Igor Herbut w białek koszuli
East News

Igor Herbut i jego partnerka zostaną rodzicami! Czy wokalista zdecyduje się na kolejny krok i poślubi ukochaną?

Igor Herbut w białek koszuli
East News

Przed wakacjami Igor Herbut i jego partnerka Małgorzata Dec zostaną rodzicami. Czy wokalista zdecyduje się na kolejny krok i poślubi ukochaną?

„Będę tatą. Mam śpiochy i wąsy. Wydaje mi się, że jestem przygotowany. Czy coś jeszcze potrzeba?”

W tak niecodzienny sposób, za pośrednictwem Instagrama, Igor Herbut (29) podzielił się ze swoimi fanami radosną nowiną. Wpis uzupełnił filmikiem, na którym widać granatowe niemowlęce body z wizerunkiem wokalisty. Pod publikacją, w komentarzach, posypały się gratulacje.

„Jeszcze dużo miłości i cierpliwości :) ale to masz”, napisała Justyna Steczkowska.

„O ja! Mega czad! Gratuluję. Najpierw pół roku piekła, a potem sama słodycz. Jakby co, służę radą”, dodał Michał Koterski. 

Igor i jego partnerka Małgorzata Dec znają już płeć maleństwa. „To będzie syn”, zdradził muzyk w „Dzień dobry TVN”. Jak dowiedziało się „Party”, ukochana Herbuta jest obecnie w siódmym miesiącu ciąży, więc ich pierwsze dziecko przyjdzie na świat jeszcze przed wakacjami. 

Jak Igor sprawdzi się w nowej roli? Czy po narodzinach synka wokalista zdecyduje się na kolejny krok i poślubi swoją partnerkę?

Zobacz także: Igor Herbut po raz pierwszy pokazał zdjęcia z dzieciństwa [FOTO + WIDEO]

Kim jest partnerka Igora Herbuta?

Wielką popularność przyniósł Igorowi udział w show Polsatu „Must Be the Music. Tylko muzyka”. Wokalista przyznaje, że kiedy kariera zespołu LemON nabierała tempa, miał nieco ponad 20 lat i złamane serce. To właśnie wtedy poznał Małgorzatę. Starsza o osiem lat dziewczyna od razu zrobiła na wokaliście duże wrażenie. Dlaczego? Pracowała w branży i potrafiła dobrze doradzać początkującym muzykom. Wierzyła też, że z głosem i talentem Igora zespół LemON ma szansę trafić na szczyty list przebojów. I nie myliła się! 

„Małgosia jest bardzo mądra. Starsza ode mnie, ale z młodą duszą. I potrafi być z takim dwubiegunowym melancholikiem jak ja”, przyznał Igor w wywiadzie dla „Vivy!”. 

Oboje szybko się do siebie zbliżyli. Parą zostali w 2013 roku. I choć są razem od sześciu lat, to o życiu prywatnym wokalista wciąż opowiada niechętnie. Próżno szukać pary na ściankach i stołecznych imprezach.

Razem z Małgosią wolą spędzać czas inaczej. Kochają podróże. Zwiedzili już USA, Japonię i sporo Europy. Podczas wyjazdów chętnie zaglądają do muzeów i galerii. Mają też bzika na punkcie dobrego jedzenia. Lubią odwiedzać najlepsze światowe restauracje odznaczone gwiazdkami Michelina, ale równie chętnie testują lokalne street foody. 

Dwa lata temu Herbut i Dec podjęli decyzję o zmianie stylu życia i sposobie odżywania na zdrowy. Igor został pescowegetarianinem – z menu wykluczył drób i czerwone mięso, zostawił ryby. Jego dziewczyna dzięki diecie i treningom guru fitnessu Tracy Anderson (ćwiczą z nią m.in. Jennifer Lopez czy Gwyneth Paltrow) przeszła całkowitą metamorfozę – schudła kilkanaście kilogramów, a do tego pięknie wyrzeźbiła sylwetkę.

Co ciekawe, Małgorzata nawet w ciąży nie przerwała treningów, czego dowodem są jej relacje na Instagramie.

Do porodu Dec zostały tylko dwa miesiące, dlatego para zajmuje się powoli kompletowaniem wyprawki. Ale Igor nie rezygnuje też z występów. Zakończył właśnie solową trasę koncertową. W maju, tym razem z zespołem LemON, rusza na kolejne tournée.

Igor Herbut będzie miał syna

Narodziny syna będą ważnym wydarzeniem w życiu wokalisty. Przyszli rodzice już nawet wybrali dla chłopca imię, choć go nie ujawnili. „Mamy takie, które coś dla nas znaczy i ma dla nas wielką symbolikę”, zdradził jedynie Herbut i dodał: „Tych kilka lat z Małgosią wiele mi dało, wiele mnie nauczyło. Na pewno chcę mieć rodzinę, dom i psa”. 

Jego marzenia powoli się spełniają. Muzyk jest spokojnym i odpowiedzialnym mężczyzną, który nie goni za sławą i pieniędzmi. I takie wartości chce kiedyś przekazać synowi. Czy po narodzinach chłopca Igor i Małgorzata zdecydują się na ślub? Herbut jest wierny tradycji i łemkowskiej kulturze, z której się wywodzi. Więc jeśli para powie sobie „tak”, to będzie to miało miejsce w malowniczym Beskidzie Niskim w tradycyjnych łemkowskich strojach.

Igor Herbut zostanie ojcem!

Igor Herbut w białym garniturze
East News

 

Więcej na temat Igor Herbut
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51