Magda Gessler podczas promocji lodów jej autorstwa
East News

Raki, jak Magda Gessler, szykują się na kłótnię! A co czeka Ciebie? Sprawdź horoskop

Magda Gessler podczas promocji lodów jej autorstwa
East News

Co nas czeka w nadchodzących dniach? Mamy dla Was horoskop z magazynu "Flesz". Pieniądze, nowy partner, świetna okazja zawodowa, czy wreszcie upragnione wakacje? Sprawdzcie sami! 

Rak

22.06–22.07

Uczucia Rak w związku niech się szykuje na kłótnie. Twoja oszczędność i podejście do wydatków nie spodobają się partnerowi i może dojść do nieporozumień. 

Kariera Przed urlopem zgłoś się do konkursu, który zapewnia awans. Po powrocie czeka cię miła niespodzianka, bo okaże się, że zajmiesz wyższe stanowisko.

Lew

23.07–22.08

Uczucia Lew będący w związku będzie się nudzić, dlatego zacznie prowadzić rozmowy z wirtualnymi znajomymi. Od tego tylko krok do flirtu! 

Kariera Pod koniec miesiąca odzyskasz siły i chęci do pracy. Zadbasz o swój wizerunek i zechcesz pokazać się innym z lepszej strony.

Panna

23.08–22.09

Uczucia Zechcesz się spotkać lub porozmawiać z kimś, kogo dawno nie widziałaś. Pomyślisz, że to moment na romans, jednak ten ktoś okaże się zajęty. 

Kariera Będziesz przemęczona. Zwłaszcza Panny, które nie wybierają się na urlop, wyraźnie odczują spadek formy. Może nawet dojść do niezręcznej sytuacji w pracy.

Waga

23.09–22.10

Uczucia Łatwo ulegniesz pokusie: komuś, kto z początku zaimponuje ci intelektualnie. W rzeczywistości będzie chciał czegoś więcej niż rozmowa. 

Kariera Najbliższy czas sprzyja sprawom zawodowym. Nawet jeśli jesteś na wakacjach, spodziewaj się korzystnej oferty. Bądź więc czujna i… odbieraj telefon.

Skorpion

23.10–21.11

Uczucia W stałych związkach bez zmian. Docenisz partnera. Dla wolnych Skorpionów możliwe romanse w pracy lub spotkanie z kimś ze szkolnych lat.

Kariera Obowiązki wzywają do pracy. Nie daj się oczarować obietnicami. Nawet jeśli to będzie klient, którego znasz od lat, lepiej zabezpiecz się zaliczką.

Strzelec

22.11–21.12

Uczucia Tam, gdzie zabawa i rozrywka, tam i nowe znajomości. Oraz romanse. Zajęte Strzelce spędzą miło czas w innym kraju. 

Kariera Chętnie zmienisz profesję i wybierzesz się na sezon letni za granicę. Tam gwiazdy wróżą ci powodzenie w branży gastronomicznej. 

Koziorożec

22.12–19.01

Uczucia Singielki postanowią zmienić swoje życie i rozpoczną poszukiwania drugiej połówki. Interesujące wydadzą wam się relacje bez zobowiązań. 

Kariera Niektóre Koziorożce będę próbować swoich sił za granicą. Inne tylko zechcą nawiązać współpracę z kimś nowym. Będziesz nastawiona na zysk

Wodnik

20.01–18.02

Uczucia Zapragniesz być z kimś w relacji. Nowa znajomość zapowiada się interesująco, jednak dla niektórych Wodników może okazać się trudna. 

Kariera Wodnik, który chce zarobić więcej lub znaleźć pracę, dostanie niejedną propozycję. Niestety, żadna oferta nie będzie idealna.

Ryby

19.02–20.03

Uczucia Ryby w związkach dzięki rozmowie wreszcie porozumieją się z kimś ważnym. Singielki zdecydują się na nową znajomość. Zaryzykują – i słusznie! 

Kariera Najbliższy czas będzie sprzyjał sprawom zawodowym. Ktoś poprosi cię o pomoc. Będą rozmowy o nowym projekcie i ucieszy cię pewna propozycja.

Baran

21.03–20.04

Uczucia Poczujesz się pewna siebie. Nie do końca jednak będziesz zdecydowana, jak to wykorzystać. Wenus zadba o to, byś się nie nudziła, i ześle ci adoratorów

Kariera Korzystne położenie Słońca sprawi, że pojawią się nowe okazje, a wraz z nimi nowe obietnice. Dla niektórych Baranów będą dobre, dla innych okażą się mrzonką

Byk

21.04–20.05

Uczucia Lipiec przyniesie wiele miłych chwil i niejedną znajomość, zwłaszcza na wyjeździe. Jednak pod koniec miesiąca sprawy uczuciowe nie będą układały się najlepiej. 

Kariera Przygotuj się na intensywny kurs wakacyjny. Będzie ci to nie na rękę. Terminy mogą zostać przesunięte, a ty będziesz chciała planować urlop

Bliźnięta

21.05–21.06

Uczucia Czas na wakacje! Niewykluczone, że będziesz kusić swoim wyglądem. Bliźnięta w związkach spędzą miło czas. Jedyne, co może was poróżnić z partnerem, to wybór atrakcji. 

Kariera Będziesz mieć wiele pomysłów. Realizacja niektórych z nich wymagać będzie krótkiego dokształcenia. Los ci sprzyja, wszystko pójdzie zgodnie z planem

Chcesz wiedzieć więcej? Numerolog Agnieszka Zub chętnie odpowie na twoje pytania. Zadzwoń pod numer 708 788 284 lub *74 40 43. Opłata za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł brutto). Z usługi można skorzystać, dzwoniąc z telefonu stacjonarnego lub komórkowego w sieci Plus, Play, T-Mobile i Orange.

Więcej na temat Horoskop
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47