Keira Knightley, zdjęcie portretowe
East News/Alecsandra Raluca Dragoi/BAFTA/REX/Shutterstock

Zodiakalne barany, jak Keira Knightley, mają szansę na nowe projekty

Keira Knightley, zdjęcie portretowe
East News/Alecsandra Raluca Dragoi/BAFTA/REX/Shutterstock

Co Cię czeka w Wielkim Tygodniu i na święta? Sprawdź swój horoskop na najbliższe dni.

Baran

21.03-20.04

Uczucia Zadbaj o swój związek. Na przykład zabierz partnera na dobrą kolację. Samotny Baran też musi wykazać się inicjatywą, jeśli dalej nie chce iść przez życie sam.

Kariera Zostaną ci przedstawione różne propozycje. Jednak dokładnie przemyśl, którą wybrać, bo to, co zyskasz, możesz potem stracić w inny sposób.

Byk

21.04-20.05

Uczucia Nie przegap znajomości z kimś, kto jest gdzieś w pobliżu. W relacjach nieporozumienia. Niektóre
związki się zakończą. I będą to już rozstania ostateczne.

Kariera W pracy nagle zapragniesz zmian. Jeżeli do tej pory odpowiadały ci zadania, które wykonujesz, to warto zastanowić się, czy rewolucja jest potrzebna…

Bliźnięta

21.05–21.06

Uczucia Wreszcie upragniony spokój w sprawach sercowych. Ktoś, na kogo od dawna czekasz, w końcu zadeklaruje się ze swoimi uczuciami. Doceń wyznanie.
Kariera W pracy dostaniesz odpowiedź, która długo nie nadchodziła. Rozważ propozycję współpracy. Im trudniejszy kontrahent, tym lepsze wynagrodzenie.

Rak

22.06–22.07

Uczucia Korzystaj z nadarzających się okazji i nie siedź w domu. Masz szansę teraz kogoś poznać i powinnaś ją wykorzystać. Ktoś zainteresuje cię na plenerowej imprezie.

Kariera Coś się wyjaśni, a zadania zostaną zakończone. Mimo prowokacji nie będziesz wchodzić w konflikty. Wolisz zachować spokój. I słusznie!

Lew

23.07–22.08

Uczucia Skup się na swoim partnerze, bo ktoś może go uwodzić. Singielka zapatrzona w siebie może nie zauważyć pewnej bardzo interesującej propozycji.

Kariera Za dużo się angażujesz, a to prowadzi do rozczarowania. Uważaj na kontakty i przepływ informacji. Możesz za dużo mówić, a to zostanie źle odebrane.

Panna

23.08–22.09

Uczucia To, co myślisz, może nie trafić do partnera. Możesz dowiedzieć się o czymś ważnym. Będziesz też testować nowe znajomości.

Kariera Musisz weryfikować rezultaty zadań, które przydzielasz. I niestety nie będziesz mogła polegać na innych – ich pracę i tak będzie trzeba robić na nowo.

Waga

23.09–22.10

Uczucia Poznasz nietypowych ludzi. W ich gronie będzie ktoś wyjątkowy, ale nie będzie zależało mu na związku. Nie pokazuj mu, jak bardzo jesteś zaangażowana.

Kariera Nie mieszaj się w sprawy innych, bo znajdziesz się w gorszej sytuacji niż oni. Poza tym za dobre uczynki nikt ci nie podziękuje.

Skorpion

23.10–21.11

Uczucia Staniesz się bardziej atrakcyjna. Spotka się to z zazdrością innych, bo to ty będziesz mieć największe powodzenie. W związkach ograniczenia.

Kariera Wykorzystasz okazję, która nagle się pojawi. Jednak domagaj się spisania umowy. Inaczej nikt nie będzie wiedział, że to ty się napracowałaś.

Strzelec

22.11–21.12

Uczucia Będziesz błyszczeć, ale uważaj na to, co mówisz. Niektórzy nie zrozumieją twojego sposobu bycia. W związkach dojdzie do nieporozumień.

Kariera Odezwie się ktoś, kto ostatnio nie był dla ciebie dostępny. Dojdzie do spotkania i padną nowe
propozycje. Możesz teraz łapać okazje.

Koziorożec

22.12–19.01

Uczucia Wchodząc w konflikt z partnerem, będziesz skazana na porażkę. Niektóre z was wrócą do znajomości z przeszłości i do tego, co już było. Czy słusznie?

Kariera Tym razem pójdziesz na kompromis. Zdasz sobie sprawę, że twój upór nie wyjdzie ci na dobre. Nie warto kończyć pewnych służbowych relacji.

Wodnik

20.01–18.02

Uczucia Będziesz mieć wiele okazji do spotkań, flirtów i romansów. Jednak dużo zależy od ciebie, gdyż zajmując się pracą, zaniedbasz sferę uczuć.

Kariera Przejrzyj dokładnie pisma i umowy. Uważaj na formalności, gdyż nie każdemu współpracownikowi będziesz mogła teraz zaufać.

Ryby

19.02–20.03

Uczucia Zadbaj o to, by wyglądać pięknie i intrygująco. Wiosna rozleniwia i zachęca do randkowania. Trzeba być czujnym i korzystać z okazji!

Kariera Dużo spotkań, dużo pracy. Im więcej aktywności podejmiesz, tym większa szansa na nowe znajomości i kontakty biznesowe.

Chcesz wiedzieć więcej? Numerolog Agnieszka Zub chętnie odpowie na twoje pytania. Zadzwoń pod numer 708 788 284 lub *74 40 43. Opłata za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł brutto).
Z usługi można skorzystać, dzwoniąc z telefonu stacjonarnego lub komórkowego w sieci Plus, Play, T-Mobile i Orange.

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08