Wyszkoni horoskop dla raków
East News

Chcesz wiedzieć, co czeka cię w najbliższych dniach? Awans, podwyżka, a może miłosne rozczarowanie? Koniecznie sprawdź horoskop, który specjalnie dla magazynu "Flesz" przygotowała numerolog Agnieszka Zub. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 708 788 284 lub 74 40 43.

1/12
Baran horoskop zodiak
iStock

BARAN

Uczucia: Singielki będą cieszyć się powodzeniem. Jeśli czekasz na wiadomość od niedawno poznanego faceta, lepiej rozejrzyj się dokoła. Ideał jest na wyciągnięcie ręki!

Kariera: To moment, w którym wszystko ci sprzyja. Szykuje się podwyżka, będziesz też zadowolona z powierzonych ci zadań. Pod koniec miesiąca możesz iść na urlop.

2/12
Byk horoskop zodiak
iStock

BYK

Uczucia: Zbyt dużo odłożonych na później spraw powoduje, że jesteś rozdrażniona. Doskwiera ci też samotność. Działaj teraz zgodnie z zasadą: krok po kroku. Dasz radę!

Kariera: Kontrakt zagraniczny rozwiąże twoje problemy finansowe. W obecnym miejscu pracy nadal nie masz stałej umowy. To ostatni moment, aby o nią zawalczyć!

3/12
Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

BLIŹNIĘTA

Uczucia: Dowiesz się, że twój obiekt westchnień ma kogoś innego na oku. Spokojnie, ten problem sam się wkrótce rozwiąże. Nie trzeba tylko nic przyspieszać na siłę.

Kariera: Zmiana zawodowa nie da ci tego, czego oczekujesz. Nadal będziesz miała wrażenie, że to nie jest to, czego szukasz. Może pora wziąć sprawy w swoje ręce i założyć firmę?

4/12
Rak horoskop zodiak
iStock

RAK

Uczucia: Nie zabraknie wokół ciebie adoratorów gotowych rzucić ci świat do stóp. Ktoś wyzna ci uczucia, ktoś inny zaprosi na randkę. Korzystaj z tego do woli!

Kariera: Mimo że jesteś na urlopie i ominie cię ważne spotkanie zawodowe, i tak odczujesz pozytywne skutki tego wydarzenia. Szykuje się awans albo podwyżka!

Zobacz także: Horoskop na CAŁY ROK 2019 z magazynu "Flesz"! Koziorożce jak Julia Wieniawa z szansą na nową miłość

5/12
Lew horoskop zodiak
iStock

LEW

Uczucia: Partner szykuje dla ciebie niespodziankę. Będziesz pozytywnie zaskoczona. Uważaj za to na nowe znajomości, bo mogą narazić cię na straty finansowe lub zepsuć ci opinię!

Kariera: Sprawy zawodowe nie idą w parze z korzyściami finansowymi. Firma osiąga dobre wyniki, ty jednak nie oczekuj wynagrodzenia adekwatnego do tego sukcesu.

6/12
Panna horoskop zodiak
iStock

PANNA

Uczucia: Nerwowe sytuacje związane z partnerem. Staniesz przed wyborem: trwać nadal u jego boku czy się rozstać? Wsparcie moralne otrzymasz od dawnego przyjaciela.

Kariera: Wzięłaś na siebie zbyt dużo obowiązków. Pewne zadania zostaną zatrzymane i nie będziesz mogła sfinalizować swojego wymarzonego projektu.

7/12
Waga horoskop zodiak
iStock

WAGA

Uczucia: Nie zdecydujesz się kontynuować relacji z mężczyzną, z którym dzieli cię spora różnica wieku. A może to pora, aby szukać szczęścia u boku rówieśnika? Rozważ to!

Kariera: Zmiana miejsca pracy. Pomyśl dobrze, zanim przyjmiesz kolejną propozycję. Pamiętaj: nie wszystko złoto, co się świeci. Lepiej nie wpaść z deszczu pod rynnę!

8/12
Skorpion horoskop zodiak
iStock

SKORPION

Uczucia: Dobrze się czujesz przy obecnym partnerze. Zapowiada się relacja na dłużej, prawda? Cóż, druga osoba niekoniecznie myśli tak samo. Bądź na to przygotowana.

Kariera: Zapowiada się stagnacja zawodowa. Nie zechcesz wprowadzać żadnych zmian, bo nie czujesz się teraz zbyt pewnie. I dobrze. Lepiej teraz porządkować życie miłosne.

9/12
Strzelec horoskop zodiak
iStock

STRZELEC

Uczucia: Singielki dokonają pewnych zmian w swoim otoczeniu. Najwyższy na to czas! Pora zakończyć toksyczne przyjaźnie i pożegnać się z fałszywymi ludźmi.

Kariera: Pojawią się nowe projekty. Przed tobą wyjazdy zawodowe, szkolenia i spore zmiany. Niektóre z was będą musiały odświeżyć sobie znajomość języka obcego.

10/12
Koziorożec horoskop zodiak
iStock

KOZIOROŻEC

Uczucia: Ktoś niedawno przez ciebie poznany ma niezałatwione sprawy dotyczące swojego poprzedniego związku. Jeśli myślisz o nim poważnie, dopilnuj, aby je zamknął!

Kariera: Dostaniesz propozycję podpisania umowy, która może rozwiązać twoje problemy z dopinaniem domowego budżetu. Przyjmij ją, ale pamiętaj: to będzie krótka praca.

11/12
Wodnik horoskop zodiak
iStock

WODNIK

Uczucia: Zakochany obcokrajowiec zaproponuje ci urlop we dwoje. Wszystko wygląda pięknie, ale przemyśl, czy naprawdę chcesz się z nim wiązać.

Kariera: Spotkanie zawodowe zaowocuje lukratywną umową. Dotyczy to jednak tylko osób, które zajmują się sztuką albo mediami. U przedstawicieli innych zawodów stagnacja.

12/12
Ryby horoskop zodiak
iStock

RYBY

Uczucia: Singielki nie zmienią swojego statusu, choć przeżyją kilka szalonych nocy. Potem jednak będą się czuć jeszcze bardziej samotne niż poprzednio. Pora się ustatkować!

Kariera: W pracy dużo sytuacji stresujących. Współpracownicy będą mieć pretensje o wszystko. Wytrzymaj jeszcze trochę. Zła passa wkrótce minie, a ty zostaniesz doceniona.

 

Więcej na temat horoskop Anna Wyszkoni