Horoskop na czerwiec 2019
HOROSKOP

Horoskop na czerwiec 2019! Bliźnięta (tak jak Sarsa) powinny uważać na nowe znajomości!

Horoskop na czerwiec 2019

Co czeka cię na początku lata? Nowa miłość? Zauroczenie? A może powinnaś przygotować się na problemy w pracy? Sprawdź swój horoskop z magazynu "Flesz", który przygotowała numerolog Agnieszka Zub! Chcesz wiedzieć więcej? Agnieszka Zub chętnie odpowie na twoje pytania.Zadzwoń pod numer 708 788 284 lub *74 40 43. Opłata za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł brutto). Z usługi można skorzystać, dzwoniąc z telefonu stacjonarnego lub komórkowego w sieci Plus, Play, T-Mobile i Orange.

 

BARAN

Uczucia 
Osoby w związkach niech zadbają o podsycenie ognia namiętności. W przeciwnym razie może się szybko okazać, że partner ma kogoś na boku.

Kariera 
Trudniejszy początek tygodnia. Mogą czekać cię spore zmiany w firmie. Ale czy korzystne? Nastaw się pozytywnie, a wszystko powinno skończyć się pomyślnie.

BYK

Uczucia
W miłości możesz się spodziewać przejściowych kłopotów. Na szczęście wszystkie nieporozumienia szybko zostaną wyjaśnione.

Kariera
Praca w tym miesiącu da ci sporo satysfakcji. Możesz nawet liczyć na awans lub podwyżkę. Ale będziesz wówczas musiała podjąć ważną decyzję.

BLIŹNIĘTA

Uczucia
Pewna znajomość nie spodoba się twoim bliskim. Rodzina nie wyrazi aprobaty dla twojego związku. Czy oby jednak krewni nie mają racji? 

Kariera
Twoja zazdrość może doprowadzić do wojny. Będziesz mieć pretensje, że kolega więcej zarabia albo że nie dostajesz awansu, na który czekasz od lat. Uważaj na wypowiadane słowa!

RAK

Uczucia
Ktoś spróbuje się wkraść w twoje łaski. To, że komuś się spodobasz, nie będzie ci na rękę. Od razu zaznacz, że nie jesteś zainteresowana! 

Kariera
Zadowoleni będą ci, którzy pracują w gastronomii, medycynie lub działają w świecie artystycznym. Inni mogą mieć trudną sytuację zawodową i trochę teraz pod górkę

LEW

Uczucia
Dużo czasu będziesz spędzać na portalach internetowych. Co ciekawe, osoby w związkach też będą szukać przyjaciela do rozmów.

Kariera
Ktoś przedstawi ci ważną propozycję. Może to być znana ci osoba, z którą dawno nie miałaś kontaktu. Wysłuchaj jej uważnie i poważnie rozważ ofertę! 

PANNA

Uczucia
Zapragniesz towarzystwa innych osób. Zostawisz w domu swojego partnera, a sama wyruszysz w podróż w nieznane.

Kariera
Bardzo korzystny czas na wszelkie zmiany zawodowe. Możesz przejść do innego działu, awansować lub przyjąć nową ofertę pracy. Każde z tych rozwiązań będzie pomyślne. 

WAGA

Uczucia
Wolne Wagi będą zawierać nowe znajomości podczas podróży. Niektóre poznają kogoś, kto będzie dużo starszy i im zaimponuje. 

Kariera
Propozycja zawodowa, którą teraz otrzymasz, będzie wiązała się ze współpracą z kimś z zagranicy. Może też pojawić się oferta wyjazdu. Przyjmij ją bez wahania. Opłaci się!

SKORPION

Uczucia
Zmienne nastroje. Raz przygnębienie, raz euforia. Ten stan szybko minie, a w stałych związkach pojawi się szansa na... powiększenie rodziny! 

Kariera
Zajmiesz się sprawami papierkowymi. Możesz podpisywać jakieś dokumenty albo myśleć o nowych inwestycjach. Niestety, nie dla każdego będzie to korzystne

STRZELEC

Uczucia
Będziesz w stanie utrzymać dwie relacje jednocześnie. Nie dokonasz wyboru, bo na razie nie musisz. Czas decyzji dopiero nadejdzie. 

Kariera
Nowa propozycja współpracy nie do końca jest dla ciebie korzystna. Przejrzyj warunki i negocjuj większe profity. To, co teraz wywalczysz, długo się potem nie zmieni

KOZIOROŻEC

Uczucia
Okazja do nawiązania flirtu, i to w pracy! Znajomość z nowym kolegą nie ograniczy się bowiem tylko do obowiązków służbowych. Oj, nie...

Kariera

Długo nie będziesz się zastanawiać nad proponowaną zmianą. Oferta ta nie jest dla ciebie korzystna. Odrzuć ją i cierpliwie czekaj na kolejną. Niebawem nadejdzie.

WODNIK

Uczucia
Trudno będzie pogodzić obowiązki zawodowe z uczuciami. Niektóre Wodniki zawierać będą znajomości
w klubach i na imprezach. 

Kariera
Twój pomysł przyniesie fantastyczne efekty, a stworzony przez ciebie projekt zostanie zrealizowany. Zaangażuj się w doprowadzenie do końca tego przedsięwzięcia.   

RYBY

Uczucia

Harmonia w związku. Znajdź parę dni, aby wyjechać z partnerem na urlop. Single powinny przyjąć zaproszenia od dawnych znajomych.  

Kariera
Jeżeli masz możliwość pracy zdalnej, wykorzystaj ją, bo przebywając poza biurem, trafisz na możliwość dodatkowego zarobku. Poza tym w domu wszystko zrobisz lepiej

 

Sarsa jest pod znaku Bliźniąt. 13 czerwca świętuje 30. urodziny. 

Sarsa
Instagram

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51