Ile lat ma Grażyna Torbicka?
East News
HOROSKOP

Bliźnięta (tak jak Grażyna Torbicka) powinny rozejrzeć się za nową pracą. A co czeka twój znak zodiadku? Sprawdź nasz horoskop!

Ile lat ma Grażyna Torbicka?
East News

Wielka miłość, pieniądze, a może ciekawa podróż? Zobacz, co czeka cię w najbliższych tygodniach! Sprawdź horoskop, który przygotowała numerolog Agnieszka Zub! Ciekawe, czy spełni się twoje największe marzenie...

Horoskop na dwa tygodnie z magazynu "Flesz"

BARAN

Uczucia Dyskusje na tematy rodzinne doprowadzą do ostrej wymiany zdań między tobą a twoim partnerem. Nie spodobają mu się nieustanne spotkania rodzinne.

Kariera Aura sprzyja pracy w warunkach domowych. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, to skorzystaj, gdyż dzięki temu uda ci się przeprowadzić pomyślną transakcję.

BYK

Uczucia Będziesz zbyt uległa. Jednak możesz zostać wykorzystana nie tylko uczuciowo, ale i finansowo. Dostaniesz wiadomość od znajomego ze szkoły.

Kariera Niektóre z was nie spodziewają się, że ich sposób zarobkowania nagle ulegnie zmianie. Dotyczyć to może osób urodzonych w pierwszej połowie maja.

BLIŹNIĘTA

Uczucia Dobry czas na poczęcie dziecka, zwłaszcza dla kobiet urodzonych przed 15 czerwca. Jeżeli wybierasz się na randkę z kimś nowym, nie obiecuj sobie za wiele.

Kariera Masz już dość tego, że nic się nie zmienia. Będziesz szukać nowych propozycji, ale bez rezultatu: to, co ci odpowiada, okaże się nieaktualne.

RAK

Uczucia W waszym związku pojawi się osoba trzecia. Może to być jakaś znajomość z dawnych lat albo znajomy, z którym dogadasz się teraz lepiej niż z partnerem.

Kariera Koleżanka poinformuje cię o wakacie w swojej firmie. Tym razem się uda! Dla Raków, które nie zmieniają swojego stanowiska, dobry czas na inwestycję w siebie.

Zobacz także: Horoskop na CAŁY ROK 2019 z magazynu "Flesz"! Koziorożce jak Julia Wieniawa z szansą na nową miłość

LEW

Uczucia Będziesz spędzać dużo czasu w Internecie. Poznasz tam kogoś, kto wyda ci się ciekawy. Osoby w związkach również będą szukać kogoś do prowadzenia długich rozmów.

Kariera Ktoś, kogo znasz, przedstawi ci propozycję. Może to być osoba, z którą dawno nie miałaś kontaktu. W pracy atmosfera będzie sprzyjać działaniu w grupie.

PANNA

Uczucia Spodziewaj się miłej wiadomości od kogoś, z kim pracujesz. Dzielić was może spora różnica wieku. Możliwa również nowa znajomość internetowa.

Kariera Wreszcie będziesz wykonywać taką pracę, jaką lubisz. Na dodatek osoby, z którymi będziesz pracować, okażą się pomocne i chętne do współpracy.

WAGA

Uczucia Będąc w podróży, poczujesz swoją siłę uwodzenia. Poznasz kogoś, kto będzie miał w stosunku do ciebie poważne zamiary. Jeśli jesteś już w związku, pojawi się problem.

Kariera Pracy ci teraz nie zabraknie. Przed tobą dodatkowe obowiązki. Możesz podjąć drugi etat lub w obecnej pracy wykonywać różne zadania w tym samym czasie.

SKORPION

Uczucia Intymne chwile będą teraz dla ciebie znacznie korzystniejsze niż rozmowy z partnerem. Te z kolei mogą zakończyć się nieporozumieniem.

Kariera Przed tobą… formalności. Trzeba będzie zrobić dodatkowy kurs, a może wykonać zaległe badania okresowe lub przypomnieć sobie przepisy BHP.

STRZELEC

Uczucia Przed tobą miły czas. Będziesz atrakcyjnie wyglądać i z łatwością wzbudzisz zainteresowanie u innych osób. Korzystaj z dobrej towarzyskiej passy!

Kariera Jeżeli pracujesz w sektorze ubezpieczeń lub w handlu zagranicznym, możesz liczyć na nowe kontrakty. Los będzie też sprzyjał Strzelcom działającym za granicą.

KOZIOROŻEC

Uczucia W trakcie wykonywania zadań zawodowych nawiążesz z kimś bliską relację, która niedługo nabierze znaczenia. Będzie czas na spotkania towarzyskie.

Kariera Firma, dla której kiedyś pracowałaś lub z którą byłaś w jakiś sposób związana, ogłosi rekrutację. Ale nie będzie to korzystna oferta. Rozważ biznes rodzinny.

WODNIK

Uczucia Gotowa do flirtów i zabawy nawiążesz niejedną znajomość. Zobowiązania nie będą teraz twoją mocną stroną. Nastawiasz się na to, co nowe. I słusznie!

Kariera W pracy nerwowo. Trzeba będzie powalczyć o swoje. Niektóre z was będą w gorszej formie zdrowotnej, co utrudni realizację zamierzonych planów.

RYBY

Uczucia Poświęcisz teraz czas swojemu partnerowi. Zaplanujecie podróż w nowe miejsca. Ktoś, kogo znasz od dawna, przypomni sobie o tobie.

Kariera Dobry czas dla tych, którzy chcą pracować poza granicami kraju w gastronomii lub opiece. Również artyści będą cieszyć się udanymi kontraktami.

Chcesz wiedzieć więcej? Numerolog Agnieszka Zub chętnie odpowie na twoje pytania. Zadzwoń pod numer 708 788 284 lub *74 40 43. Opłata za minutę połączenia: 4 zł netto (4,92 zł brutto).

Grażyna Torbicka skończyła właśnie 60 lat!

Grażyna Torbicka skończyła 60 lat
East News

 

Więcej na temat Grażyna Torbicka horoskop
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51