Dawid Kwiatkowski z różańcem
Instagram

"Kocham dzieci i będę je miał" Dawid Kwiatkowski szczerze o swoich planach. Czy niedługo założy rodzinę?

Dawid Kwiatkowski z różańcem
Instagram

W naszym internetowym plebiscycie Gwiazda Young Party.pl Dawid Kwiatkowski (23) zajął wysokie, drugie miejsce, zdobywając prawie 138 tys. głosów! I choć dla wielu gwiazd byłoby to nie lada wyróżnienie, to akurat dla niego jest to norma, bo zawsze w tego typu konkursach plasuje się w ścisłej czołówce.

Przyznajemy się bez bicia: przegapiliśmy to głosowanie! W innym wypadku nie oddalibyśmy złota tak łatwo – śmieje się w rozmowie z „Party” menedżer wokalisty Igor Pilewicz.

Dawid Kwiatkowski wydał nową płytę

Nic dziwnego, że team artysty ostatnio nie śledził aż tak bacznie Internetu, bo przez ostatnie tygodnie przygotowywał wydanie nowej płyty „13 grzechów niczyich”. Sam Dawid spędził ten czas w studiu nagrań.

Nasza wytwórnia With The Band połączyła siły z Warner Music Polska i już mamy pierwszy wspólny sukces: 1000 egzemplarzy płyty dostępnej w przedsprzedaży wyprzedało się w ciągu 10 minut! – dodaje Pilewicz.

Przed Kwiatkowskim kolejne wyzwanie – tournée po Polsce liczące 100 występów! Zobaczymy go także 16 czerwca na festiwalu w Opolu. Dawid będzie gwiazdą koncertu „Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI”. Oprócz wokalisty na scenie zaśpiewają artyści urodzeni po 1989 roku: Michał Szpak, Margaret, Sarsa i Natalia Nykiel. Ale Kwiatkowski planuje więcej niespodzianek, w dodatku nie tylko muzycznych! Czym jeszcze zaskoczy?

Zobacz także: Ponad 100 gwiazd na Festiwalu w Opolu 2019. Kto wystąpi? Zobacz program!

Dawid Kwiatkowski i Maryla Rodowicz nawiążą współpracę

To różnorodny album, ale przez to wyjątkowo prawdziwy. Pisałem i nagrywałem to, co czułem w danym momencie. Zafundowałem moim fanom podróż po różnych emocjach i tematach. Bez tabu i sztucznych uśmiechów – mówi o nowej płycie Dawid.

Jej dodatkowy walor? Duety, bo Kwiatkowski zaprosił do współpracy Julię Wieniawę i jej chłopaka Barona, Natalię Szroeder oraz Kubiego Producenta. I trzeba przyznać, że te muzyczne kolaboracje wypadły o niebo lepiej niż jego ostatni występ z Marylą Rodowicz w TVP. W „Pytaniu na śniadanie” Dawid i królowa polskiej piosenki wspólnie zaśpiewali utwór „Shallow”, który w oryginale wykonują Lady Gaga i Bradley Cooper. Po tym występie fani nie zostawili na nich suchej nitki. „To była masakra”, „Uszy krwawiły, gdy się tego słuchało” – to łagodniejsze z setek niewybrednych komentarzy, które pojawiły się w Internecie. Ale Dawid wcale nie przejął się hejtem. Przeciwnie! Dlaczego?

Ten występ to ściśle zaplanowana akcja menagementów Dawida i Maryli, a przy okazji zapowiedź ich wspólnego nowego projektu. Zobaczycie, to dopiero będzie petarda! – zapowiada Pilewicz. 

Metamorfoza Dawida Kwiatkowskiego

Jeszcze niedawno spekulowano, że trwająca od ponad pięciu lat dobra passa Kwiatkowskiego właśnie się skończyła. Powód? Po raz kolejny przesunęła się data premiery jego autobiograficznego filmu. 23-latek otwarcie też wyznał w jednym z wywiadów, że popularność bywa męcząca i ludzie czasem zapominają, że jest tylko człowiekiem, który też miewa gorsze dni, swoje problemy. Ale dojrzał już na tyle, że nie zamierza więcej nic nikomu udowadniać. Chce działać w show-biznesie na własnych zasadach – tak jak dyktuje mu serce, a nie inni ludzie.

W chwilach słabości wielkim wsparciem jest dla Kwiatkowskiego rodzina. Zwłaszcza rodzice i brat Michał, również wokalista, na co dzień mieszkający we Francji. Często spotykają się razem w ich rodzinnym mieście – Gorzowie Wielkopolskim. Dawid uwielbia robić niespodzianki rodzicom, ostatnio na urodziny podarował tacie bmw. Kiedy jego mama kończyła 49 lat, zabrał ją na wakacje do RPA. Ważną rolę w jego życiu odgrywają także przyjaciele ze szkolnych lat.

Mam to szczęście, że są wokół mnie ludzie, którzy mają odwagę powiedzieć mi o moich wpadkach i zwrócić uwagę, gdy przestaję być sobą - przyznał wokalista.

Zobacz także: Dawid Kwiatkowski stoczył ciężką walkę o zdrowie i życie swojej mamy Agnieszki! "Życie znów ma sens" - cały WYWIAD dla "Party"

Kwiatkowski podkreśla, że wszystko, co osiągnął, zawdzięcza Bogu i ciężkiej pracy. Nie zamierza spocząć na laurach. W planach ma jeszcze m.in. wydanie książek (tym bardziej że jego „Optymistyczny kalendarz 2019” okazał się bestsellerem!), obozy fanowskie i kolekcję ubrań! Plan dalszy? Założenie rodziny. 

Kocham dzieci i będę je miał. Obowiązkowo dwoje! – zapowiada.

Trzymamy za niego kciuki!

Dawid Kwiatkowski wychodzi ze studia TVP

Dawid Kwiatkowski marzy o założeniu rodziny. Na razie ma pieska, z którym spędza każdą wolną chwilę

Dawid Kwiatkowski w pomarańczowej kurtce
Instagram

 

Więcej na temat Dawid Kwiatkowski
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08