Dominika Tajner-Wiśniewska, portret czarno-biały

Dominika Tajner-Wiśniewsja na okładce "Flesza"! Dlaczego Michał złożył pozew rozwodowy?

Dominika Tajner-Wiśniewska, portret czarno-biały

Ta informacja zelektryzowała w ubiegłym tygodniu wszystkich, którzy śledzą polski show-biznes. Michał Wiśniewski niespodziewanie złożył pozew rozwodowy ogłaszając koniec małżeństwa z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Zrobił to w momencie, gdy jego żona znalazła się w centrum zainteresowanie w związku z udziałem w popularnym show Polsatu - "Taniec z gwiazdami". Media natychmiast skojarzyły to ze spekulacjami, że gwiazdor "Ich Troje" mógł być zazdrosny o tanecznego partnera Dominiki - Wojtka Jeschke. Ile jest w tym prawdy?

W najnowszym magazynie "Flesz" rozstanie słynnej pary jest tematem numeru. Dwutygodnik już na okładce stawia pytanie: "Dlaczego rozwód?". Dlaczego więc wokalista nie chce być już mężem Dominiki Wiśniewskiej? Odpowiedź w najnowszym "Flesz".

Michał i Dominika w dniu ślubu:

Wesele Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner, taniec pary młodej

W magazynie znajdziemy też echa kolejnego głośnego rozstania. Weronika Rosati opisała ostatnio w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" swój związek z poprzednim partnerem. Twierdzi, że była ofiarą przemocy. We "Fleszu" przeczytamy, czy jej spór z byłym partnerem zakończy się w sądzie.

Weronika Rosati
EastNews

W numerze też szczegóły najgorętszej ostatnio wojny gwiazd - czyli konfliktu Pauliny Krupińskiej-Karpiel i Ewy Chodakowskiej w show TVP "Dance, dance, dance".

Szczegóły w najnowszym "Fleszu"

Flesz nr 6 z marca 2019, okładka
Party.pl

Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10