Party.pl
Edipresse Polska S.A.
ul. Wiejska 19
00-480 Warszawa
e-mail: redakcja@party.pl
tel. 22 584 25 78

 

Redakcja

Aneta Wikariak
redaktor naczelna
e-mail: aneta.wikariak@edipresse.pl  


Adam Michejda
zastępca redaktor naczelnej, online
e-mail: adam.michejda@edipresse.pl


Iwona Kwiecień
zastępca redaktor naczelnej, FleszStyle
e-mail: iwona.kwiecien@edipresse.pl


Bartek Ufniarz
wydawca, dziennikarz - gwiazdy, imprezy, muzyka
e-mail: bartlomiej.ufniarz@edipresse.pl


Anna Kusiak
wydawca, FleszStyle, ecommerce
e-mail: anna.kusiak@edipresse.pl


Joanna Murawska
wydawca, dziennikarz - gwiazdy, seriale, kultura
e-mail: joanna.murawska@edipresse.pl


Anna Robak
wydawca wideo
e-mail: anna.robak@edipresse.pl


Karolina Błaszkiewicz
dziennikarz - gwiazdy, imprezy
e-mail: karolina.blaszkiewicz@edipresse.pl


Milena Tuzimek
dziennikarz - gwiazdy, seriale
e-mail: milena.tuzimek@edipresse.pl


Joanna Rutkowska-Kalińska
dziennikarz - gwiazdy, seriale, Instagram
e-mail: joanna.rutkowska@edipresse.pl


Monika Krupska
dziennikarz: gwiazdy, imprezy
e-mail: monika.krupska@edipresse.pl


Kinga Molenda
dziennikarz - gwiazdy, moda, uroda
e-mail: kinga.molenda@edipresse.pl


Wojciech Kołaczyński
operator wideo
e-mail: wojciech.kolaczynski@edipresse.pl


Ewa Bakota
dziennikarz - FleszStyle, uroda
e-mail: ewa.bakota@edipresse.pl


Agnieszka Dębska
dziennikarz - FleszStyle, moda
e-mail: agnieszka.debska@edipresse.pl

 

Biuro Reklamy

Party, Flesz, Party.pl
ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa,
tel.: 22 584 22 00

 

Małgorzata Szumigaj
Dyrektor Biura Reklamy
e-mail: malgorzata.szumigaj@edipresse.pl
tel.: 22 58 42 576, 607 077 617


Anna Mijakowska
Zastępca Dyrektora Sprzedaży Digital Edipresse
e-mail: anna.mijakowska@edipresse.pl
tel. 22 584 22 72, 607 461 271


Katarzyna Szyller
Manager Sprzedaży
e-mail: katarzyna.szyller@edipresse.pl
tel.: 22 58 42 306, 691 360 758


Jacek Dębski
Manager Sprzedaży
e-mail: jacek.debski@edipresse.pl
tel.: 22 58 42 266, 693 532 155


Beata Przybylińska
Handlowiec
e-mail: beata.przybylinska@edipresse.pl
tel.: 22 58 42 249, 609 106 545


Kinga Socha
Handlowiec
e-mail: kinga.socha@edipresse.pl
tel.: 22 58 42 489, 697 670 363


Justyna Badowska
Handlowiec
e-mail: justyna.badowska@edipresse.pl
tel.: 22 584 173, 785 881 671


Magdalena Kosińska
Koordynator
e-mail: magdalena.kosinska@edipresse.pl
tel.: 22 58 42 545, 691 221 142

 

Zespół produktowy

Dorota Szostek-Rejowska – dyrektor platformy
e-mail: dorota.rejowska@edipresse.pl


Agata Olejniczak-Nowak
e-mail: agata.olejniczak@edipresse.pl

 

Promocja

Karolina Siewierska-Kołodziej
e-mail: karolina.siewierska@edipresse.pl


Magdalena Przygoda
e-mail: magdalena.przygoda@edipresse.pl


Janusz Cichocki
e-mail: janusz.cichocki@edipresse.pl