Już 4 września odbędzie się 7. edycja jednego z największych wydarzeń modowych w Polsce - Flesz Fashion Night 2018! Na jednym wybiegu, swoje najnowsze kolekcje zaprezentują topowi projektanci w towarzystwie zaprzyjaźnionych gwiazd-muz, dla których specjalnie na ten wieczór stworzą kreacje haute couture.

Już teraz weź udział w konkursie!

                    

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, wyślij nam zdjęcie swojej sylwetki, pozując z batonikiem Duplo i odpowiedz na pytanie: „Dlaczego, to ty powinnaś zostać muzą Duplo na Flesz Fashion Night 2018?”

 

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy MUZĘ Duplo, która pojawi się na największej imprezie modowej roku (wraz z osobą towarzyszącą) i zasiądzie w pierwszym rzędzie obok topowych gwiazd show-biznesu! Nasi styliści dopasują do niej wyjątkową kreację, a sztab wizażystów na backstage'u modowego święta Flesz Fashion Night, zadba o jej makijaż i fryzurę. Zwyciężczyni, weźmie również udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej dla magazynu Flesz. Gwiazdy&Styl. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 20 sierpnia 2018.

KONKURS flesz fashion night 2018.

Oprócz nagrody głównej, dla pozostałych uczestniczek konkursu do wygrania także 5 torebek BATYCKI oraz słodkie zestawy marki Duplo.