Sylwia Grzeszczak - wybierz najlepszy hit

Sylwia Grzeszczak jest wymarzoną reprezentantką Polski na Eurowizji 2017. Tak zadecydowali czytelnicy popularnego bloga Dziennika Eurowizyjnego. Spośród 79 zgłoszonych wykonawców do finału dostało się 11 z największą ilością wskazań. Finalne głosowanie wygrała Sylwia Grzeszczak, która zdobyła aż 13,1% głosów. Czy Sylwia zdecyduje się do wzięcia udziału w polskich preselekcjach na Eurowizję 2017? Na razie jej fani muszą zadowolić się udziałem w międzynarodowym konkursie OGAE Song Contest. Drugie miejsce w głosowaniu zajęła Natalia Nykiel, zdobywając 12,3% głosów. Na najniższym miejscu podium jest Monika Brodka z poparciem 10% głosujących.

 

Zupełnie inaczej wygląda głosowanie w naszym plebiscycie Party.pl na wymarzonego reprezentanta. Na 1. miejscu jest Ania Dąbrowska, 2. miejsce zajmuje Ewelina Lisowska, zaś trzecie - Ewa Farna. Najniżej uplasowały się Marina i Doda.

Kandydatura Sylwii wydaje się świetnym pomysłem. Artystka jest teraz na absolutnym topie, wygrywa większość konkursów, w którym bierze udział, a więc czemu nie? :)

 

Kto z Polski pojedzie na Eurowizję 2017 w przyszłym roku? Przekonamy się już na przełomie lutego i marca przyszłego roku.

 

Zobacz: Sylwia Grzeszczak jest przytłoczona sukcesami? "Nie ogarniam tego..."

 

Sylwia Grzeszczak wymarzoną reprezentantką na Eurowizji 2017!

Sylwia Grzeszczak w garniturze

 

W naszym głosowaniu prowadzi Ania Dąbrowska.

Ania Dąbrowska na Festiwalu w Opolu

A może to Michał Szpak powinien pojechać na Eurowizję jeszcze raz? :)

Michał Szpak