Jacek Kurski
East News

"Sylwester Marzeń" TVP w plenerze! Impreza odbędzie się w amfiteatrze, a co z obostrzeniami?

Jacek Kurski
East News

Sylwestrowe imprezy w największych miastach Polski z gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej to już tradycja! Pandemia koronawirusa wszystko zmieniła i stacje deklarowały, że rezygnują z imprez plenerowych w związku z obowiązującymi obostrzeniami. Teraz okazuje się, że "Sylwester Marzeń z Dwójką" organizowany przez TVP jednak odbędzie się na świeżym powietrzu. Do takich informacji dotarł Pudelek.pl Według doniesień serwisu trwa już budowa sceny!

"Sylwester Marzeń" TVP w plenerze!

Do tej pory stacja TVN i Polsat deklarowały, że w tym roku nie odbędą się sylwestrowe imprezy w plenerze ze względu na pandemię koronawirusa. Teraz Pudelek.pl informuje, że "Sylwester Marzeń z Dwójką" organizowany przez TVP odbędzie się w amfiteatrze w Ostródzie. Centrum Kultury w Ostródzie potwierdziło, że amfiteatr został wynajęty:

Mogę potwierdzić wynajem amfiteatru na produkcję audycji telewizyjnej "Sylwester Marzeń z Dwójką" przez TVP - zdradziła dla Pudelek.pl przedstawicielka ostródzkiego Centrum Kultury.

Przedstawiciel urzędu dodał jednak, że to nie władze Ostródy odpowiadają za to wydarzenie, a jedynie wynajmują obiekt. Wygląda na to, że prace są już na zaawansowanym etapie i trwa budowa sceny:

Trwa właśnie budowa sceny dla artystów. Na miejscu pracują też oświetleniowcy, stoją ciężarówki ze sprzętem nagłaśniającym - podaje portal. 

Nie wiadomo jeszcze czy impreza odbędzie się z udziałem publiczności? Wydaje się to trudne w obecnej sytuacji, kiedy nadal obowiązuje zakaz organizowania imprez. 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Wielki powrót Dody na Sylwestra?! Gwiazda rozważa ofertę jednej ze stacji!

Jedną z gwiazd "Sylwester Marzeń z Dwójką" będzie Cleo.

Cleo - premiera płyty
East News

Na imprezie sylwestrowej TVP2 ma wystąpić również Zenon Martyniuk, Akcent, czy Boys.

Zenon Martyniuk
East News

 

 

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59