Co za zbieg okoliczności! Na premierze serialu "Na noże" spotkały się dwie byłe dziewczyny Antka Królikowskiego - Joanna Jarmołowicz i Katarzyna Sawczuk. Powód? Obie grają w tym serialu. Co ciekawe, plotka głosi, że Sawczuk odbiła Anka Królikowskiego Joannie Jarmołowicz. Ale wygląda na to, że to stare dzieje, skoro dziewczyny mogą ze sobą pracować na planie jednego serialu i dogadują się.

Zobacz: Radzenie sobie po rozstaniu – przeżyj stratę do końca

Królikowski spotykał się z Joanną Jarmołowicz na początku 2015 roku. Para pierwszy raz spotkała się w wieczór ogłoszenia nominacji Oscarów dla Idy. Jak mówił sam Antek, od razu poczuł, że to ta jedyna:

Poznaliśmy się w wieczór ogłoszenia nominacji do Oscarów dla "Idy". Po prostu na siebie wpadliśmy - powiedział Królikowski.

Królikowski i Jarmołowicz pojawili się już razem na premierze "Disco Polo". Ale potem przestali pokazywać się razem i w lipcu 2015 było już wiadomo, że nową ukochaną Antka jest Kasia Sawczuk.

Dlatego mamy dla Was zabawę. Wybierzcie, którą byłą dziewczynę Antka Królikowskiego wolicie - Kasię czy Joannę? Głosujcie!

Zobacz także: Antek Królikowski i Kasia Sawczuk PIERWSZY RAZ o rozstaniu! Pokazali... wspólne zdjęcie!