Anna Przybylska, Katarzyna Bujakiewicz, Andrzej Piaseczny Katarzyna Bujakiewicz Krystyna Przybylska Krystyna Przybylska, Agnieszka Przybylska Agnieszka Przybylska
Anna Przybylska, Katarzyna Bujakiewicz, Andrzej Piaseczny
ONS/East News
1/6
Anna Przybylska, Katarzyna Bujakiewicz, Andrzej Piaseczny
ONS/East News

We wtorek wieczorem w Centrum Premier w Warszawie wspominano Anię Przybylską. Na rynku wydawniczym pojawiła się właśnie pierwsza biografia aktorki, z wypowiedziami rodziny i przyjaciół Anny Przybylskiej. Na promocji książki nie mogło zabraknąć matki oraz siostry aktorki, Krystyny i Agnieszki Przybylskich. Pojawili się również przyjaciele: Katarzyna Bujakiewicz i Andrzej Piaseczny, którzy z wielkim sentymentem wspominali Annę Przybylską.

 

Zobacz też: Kasia Bujakiewicz, jedna z najbliższych przyjaciółek Ani Przybylskiej przerywa milczenie! Jak ją wspomina?

 

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po walce z nowotworem trzustki. Zobaczcie, zdjęcia ze spotkania, poświęconego tej niezwykle lubianej aktorce.

 

Polecamy: „Nie dopuszczę do tego, by moje dziecko zostało bez jednego z rodziców”. Najmocniejsze cytaty Ani Przybylskiej z wywiadów VIVY!. EKSKLUZYWNE WIDEO

2/6
Katarzyna Bujakiewicz
East News

Katarzyna Bujakiewicz była bliską przyjaciółką Anny Przybylskiej. Po śmieci aktorki nie chciała udzielać wywiadów na temat Ani. Dopiero teraz, po kilku latach, przerwała milczenie. W biografii Anny Przybylskiej nie mogło zabraknąć również wspomnień Katarzyny Bujakiewicz.

3/6
Krystyna Przybylska
ONS

Na spotkaniu, poświęconym pamięci Anny Przybylskiej pojawiła się matka zmarłej gwiazdy, Krystyna Przybylska.

4/6
Krystyna Przybylska, Agnieszka Przybylska
ONS

Siostrę wspominała również Agnieszka Przybylska.

5/6
Agnieszka Przybylska
ONS
6/6
Andrzej Piaseczny, Katarzyna Bujakiewicz, Krystyna Przybylska, Agnieszka Przybylska
East News