Druga szansa premiera Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Tamara Arciuch, Małgorzata Kożuchowska Tamara Arciuch
Druga szansa premiera
ONS.pl
Zobacz naszą fotorelację!
1/11
Druga szansa premiera
ONS.pl

Na premierę serialu "Druga szansa" przyszło wiele gwiazd. To najbardziej oczekiwana produkcja TVN tej wiosny! W roli głównej zjawiskowa Małgorzata Kożuchowska. Serial odpowiada historię Moniki Boreckiej, agentki gwiazd. Kolejne odcinki mają ukazywać kulisy pracy w show-biznesie, który nie zawsze jest tak kolorowy na na okładach magazynów. Emisję pierwszego odcinka serialu zaplanowano na poniedziałek 15 lutego na godzinę 21:30.

Na dzisiejszej premierze nie zabrakło odtwórczyni głównej roli Małgorzaty Kożuchowskiej, która zachwyciła biało-czarną kreacją od projektantki Lidii Kality. Pojawili się także: Tamara Arciuch, Małgalena Boczarska, Bartłomiej Świderski, Anna Oberc i inni. Zobaczcie zdjęcia z premiery!

 

Zobacz też: Karolina Korwin Piotrowska już widziała serial "Druga szansa" z Kożuchowską. Jak go ocenia?

2/11
Małgorzata Kożuchowska
ONS

Małgorzata Kożuchowska bez wątpienia jest największą gwiazdą serialu "Druga szansa". W czasie uroczystej premiery serialu, aktorce podziękował dyrektor programowy stacji TVN. Edward Miszczak podkreślał, że Kożuchowska nie tylko jest gwiazdą nowej produkcji TVN, ale także dobrym duchem, który wspierał proces powstawania serialu.

3/11
Małgorzata Kożuchowska
ONS
4/11
Tamara Arciuch, Małgorzata Kożuchowska
ONS
5/11
Tamara Arciuch
ONS
6/11
Magdalena Boczarska
ONS
7/11
Rafał Maślak
ONS
8/11
Andrzej Sołtysik
ONS
9/11
Dorota Williams
ONS
10/11
Anna Oberc
ONS
11/11
Bartłomiej Świderski
ONS