El Sol Salsa Festival 2016 - smak wielkich emocji - relacja
1/10
El Sol Salsa Festival 2016 - smak wielkich emocji - relacja

W dniach 10-13 listopada odbył się radosny i słoneczny El Sol Salsa Festival 2016! 110 artystów, 150 godzin warsztatów, trzy koncerty muzyki latynoskiej na żywo, 50 unikalnych pokazów i 5000 uczestników z 56 krajów świata - statystki są imponujące! Warszawa na chwilę zmieniła się w tętniącą radością, kolorami i muzyką światową stolicę tańca. W ten sposób festiwal tańca razem z winami El Sol promował otwartość, wielokulturowość i wolność wyrażaną przez radość tańca.

 

Wina El Sol towarzyszą najlepszym imprezom salsowym tego sezonu. Podobnie jak taniec pokazują, że radość, otwartość i pasja nie znają pojęcia granic. Podczas 12. El Sol Salsa Festival wino i muzyka połączyły w Warszawie ponad 5000 ludzi z 56 krajów świata. Wina El Sol od kilku lat są partnerem najlepszego europejskiego festiwalu salsy El Sol Salsa Festival.- Mamy wspólne korzenie. El Sol to wina z czterech najbardziej słonecznych regionów świata: Chile, Hiszpanii, Kalifornii i Australii. Ich mieszkańcy doskonale znają smak dobrej zabawy. Zarówno nas, jak
i tancerzy salsy inspirują południowe klimaty - podkreśla Veronika Kononuchenko, brand manager marki El Sol.


- Konsumenci win El Sol są spontaniczni, otwarci, pełni pozytywnej energii. Kochają muzykę i dobrą zabawę. Nasza wspólna pasja do smakowania życia oraz południowy temperament zaowocowały wieloletnią współpracą i wspólnymi tanecznymi wydarzeniami, wśród których najważniejszy jest coroczny El Sol Salsa Festival - dodaje Agata Domaradzka, dyrektor marketingu AMBRA S.A.

W tym roku głównymi gośćmi festiwalu byli: Eddie Torres, Tito & Tamara, Juan Matos, Karel i Marco oraz Adolfo & LSD. Ogromnym powodzeniem cieszyły się porywające do tańca koncerty kultowych zespołów i solistów: Orquesty Elito Revé Y Su Charangón, Frankiego Figueroy, Yoruby Andabo, El Chino.

 

Imprezy i wydarzenia taneczne trwały przez cztery dni od 10 rano do… 10 rano!

 

- El Sol to marka, która wie, jak smakować życie i czerpać z niego pełnymi garściami – podkreśla Veronika Kononuchenko, brand manager marki El Sol, zapraszając na trzy kolejne latynoskie imprezy taneczne w Warszawie. W styczniu, lutym i marcu wielkie emocje zapewnią zmysłowy brazylijski zouk, namiętna bachata z Dominikany oraz energetyczna salsa w stylu mambo. Wszystkie gorące wydarzenia w słonecznej oprawie El Sol będą otwarte. Na uczestników czekać będą porywająca muzyka, świetne towarzystwo znakomitych tancerzy i oczywiście najlepsze wina El Sol!

 

 

El Sol to pięć rodzajów win pochodzących z najbardziej słonecznych regionów winiarskich na świecie:

Hiszpanii, Chile, Kalifornii oraz Australii. Kryją w sobie łagodny smak i wielki temperament.

 

Zobacz także relację wideo z El Sol Salsa Festival 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2/10
Estera Owczarz - blogerka fitandfashion.pl na EL SOL Salsa Festival XII

W strefie relaksu win El Sol spotkać można było autorki popularnych blogów lifestyle’owych Style On oraz Fitandfashion. Uczestniczyły też w warsztatach i imprezach, relacjonując je na blogach i w social mediach.

 

To, co niesamowite było podczas całej imprezy to możliwość poznania wielu ciekawych ludzi. Wszyscy chętnie pozowali do zdjęć i opowiadali o swojej miłości do tańca - opowiada Kinga Litwińczuk z bloga Style On.

 

Starałam się zajrzeć na wszystkie warsztaty po kolei i chociaż nie we wszystkich uczestniczyłam, to z przyjemnością obserwowałam tańczących ludzi. Zwróciłam uwagę na to, że tancerki mają przepiękne

sylwetki. Szczupłe, ale niewychudzone i nie nazbyt umięśnione. Mimo, że brzuchy ich są płaskie, to

wszystkie krągłości pozostają na miejscu. Warto ćwiczyć salsę dla takiej figury! - dodaje autorka bloga

Fitandfashion - Estera Owczarz.

3/10
Instruktorka tańca (od lewej), Estera Owczarz, blogerka fitandfashion na  EL SOL Salsa Festival XII
4/10
Kinga Litwińczuk - blogerka Style On na EL SOL Salsa Festival XII
5/10
EL SOL Salsa Festival -  XII edycja
6/10
EL SOL Salsa Festival -  XII edycja
7/10
EL SOL Salsa Festival -  XII edycja
8/10
EL SOL Salsa Festival -  XII edycja
9/10
Dimitris y su - Secta - EL SOL Salsa Festival -  XII edycja
10/10
EL SOL Salsa Festival -  XII edycja
Więcej na temat Taniec