Tomasz Lis, Kinga Rusin, Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda, Agnieszka Szulim, Adam Badziak pozują do zdjęć Szymon Majewski, Magda Majewska przytulają się na Balu Dziennikarzy Marcin Prokop z żoną Marią pozuje do zdjęć na Balu Dziennikarzy Beata Tadla, Radosław Kietliński pozują do zdjęć na Balu Dziennikarzy Agnieszka Szulim, Adam Badziak całują się na Balu Dziennikarzy
Tomasz Lis, Kinga Rusin, Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda, Agnieszka Szulim, Adam Badziak pozują do zdjęć
Eastnews
1/11
Tomasz Lis, Kinga Rusin, Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda, Agnieszka Szulim, Adam Badziak pozują do zdjęć
Eastnews

Kinga Rusin z Tomaszem Lisem, Agnieszka Szulim z Adamem Badziakiem, Marcin Prokop z żoną Marią, Beata Tadla z byłym mężem Radosławem i wiele innych par! Przypominamy zakochane pary, który przed laty pojawiły się na Balu Dziennikarzy. Większość z tych związków to już przeszłość, ale są pary, który przetrwały do dziś!

Już dziś Bal Dziennikarzy - co to za impreza?

Bal Dziennikarzy to jedna z najważniejszych imprez roku! Gwiazdy, politycy, dziennikarze - bawi się na nim cała śmietanka towarzyska. Bal to okazja do dobrej zabawy, ale też możliwość wsparcia fundacji charytatywnych. Głównym celem, na który zostanie przeznaczony dochód z Balu, to pomoc podopiecznym Fundacji „Dorastaj z Nami” oraz Fundacji "Po Drugie". Pieniądze z Balu zostaną również przeznaczone na pomoc dzieciakom, którymi opiekują się Fundacje Polsat i TVN "Nie jesteś sam". 

2/11
Szymon Majewski, Magda Majewska przytulają się na Balu Dziennikarzy
Eastnews

Szymon Majewski z żoną Magda Majewska na Balu Dziennikarzy w 2011 roku. Są szczęśliwym małżeństwem od lat!

3/11
Marcin Prokop z żoną Marią pozuje do zdjęć na Balu Dziennikarzy
Eastnews

Marcin Prokop z żoną Marią bardzo rzadko pojawia się na salonach, ale zrobili wyjątek w 2010 roku, gdy pojawili się razem na Balu Dziennikarzy.

4/11
Beata Tadla, Radosław Kietliński pozują do zdjęć na Balu Dziennikarzy
Eastnews

Beata Tadla, Radosław Kietliński na Balu Dziennikarzy w 2009 roku. Po rozwodzie z mężem, dziennikarka zaczęła się pojawiać na tej imprezie z Jarosławem Kretem, z którym jest do dziś.

5/11
Agnieszka Szulim, Adam Badziak całują się na Balu Dziennikarzy
Eastnews

Agnieszka Szulim, Adam Badziak na Balu Dziennikarzy w 2006 roku. Byli w sobie wtedy bardzo zakochani i nie szczędzili sobie czułości przy innych. To była hot para!

6/11
Tomasz Kammel w garniturze, Katarzyna Niezgoda w czarnej sukience
Eastnews

Tomasz Kammel, Katarzyna Niezgoda ba Balu Dziennikarzy w 2007 roku. Oboje bardzo lubili pojawiać się na tej imprezie, ale tym razem nie zobaczymy ich razem, bo w ubiegłym roku rozstali się.

7/11
Kinga Rusin w czarnej balowej sukni, Tomasz Lis w garniturze na Balu Dziennikarzy
Eastnews

Kinga Rusin i Tomasz Lis byli małżeństwem przez 12 lat i regularnie bywali na Balu Dziennikarzy. Para bawiła się na parkiecie do białego rana! Teraz to już przeszłość, bo Tomasz jest aktualnie mężem Hanny Lis, a Kinga Rusin spotyka się od lat z Markiem Kujawą.

8/11
Kamil Durczok, Marianna Dufek-Durczok przy stole na Balu Dziennikarzy
Eastnews

Kamil Durczok, Marianna Dufek-Durczok oficjalnie nie są już razem, ale para nadal nie wystąpiła o rozwód. Ostatnie miesiące dla dziennikarza nie były łatwe, ale ten trudny czas podobno znów zbliżył go do żony. Tu na zdjęciu Kamil Durczok, Marianna Dufek-Durczok na Balu Dziennikarzy w 2006 roku.

9/11
Hubert Urbański w garniturze z zielonym krawatem, Julia Chmielnik
Eastnews

Hubert Urbański, Julia Chmielnik na Balu Dziennikarzy w 2009 roku. Z kim w tym roku pojawi się Hubert skoro ze swoją żoną Julią rozstali się i rozwiedli w 2013 roku? Może będzie to Joanna Majstrak, z którą widywany był dziennikarz?

10/11
Piotr Kraśko w garniturze z czerwonym krawatem, Karolina Ferenstein z czarnej sukni
Eastnews

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein na Balu Dziennikarzy w 2008 roku. W tym roku para z pewnością nie pojawi się na Balu, bo kilka dni temu zostali rodzicami! :-)

11/11
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski pozują do zdjęć na Balu Dziennikarzy
Eastnews

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski na Balu Dziennikarzy w 2006 roku. Są parą od lat, ale nigdy nie zdecydowali się na ślub. Może zrobią to w tym roku? W końcu to podobno ze względu na ukochanego, gwiazda zrezygnowała z jurorowania w programie "MasterChef Junior", bo chce spędzać z Waldkiem więcej czasu.