Monika Olejnik w białym golfie, Tomasz Ziółkowski Jakub Rzeźniczak w garniturze i Edyta Zając w szarej sukience Edyta Zając w czarnej kurtce Karolina Szostak w czarnych spodniach Izabella Łukomska-Pyżalska w dresach
Monika Olejnik w białym golfie, Tomasz Ziółkowski
ONS.pl
1/10
Monika Olejnik w białym golfie, Tomasz Ziółkowski
ONS.pl

Monika Olejnik z partnerem Tomaszem Ziółkowskim, Grażyna Torbicka z mężem, Izabela Łukomska-Pyżalska z rodziną i kilka innych gwiazd było gośćmi na meczu Legia Warszawa - Lech Poznań w finale Pucharu Polski. Na stadionie obecny był też prezydent Andrzej Duda, ale nie był chyba w najlepszym nastroju, bo został wygwizdany przez kibiców.

Na meczu byli też obecni Jakub Rzeźniczak z partnerką Edytą Zając, a wszyscy się zastanawiali, czemu piłkarz siedzi na trybunach, skoro powinien grać w tak ważnym meczu. Na trybunach przemknął też Krzysztof Materna. Kilka gwiazd oglądało mecz, albo bardziej zainteresowane było swoją komórką. Mecz ostatecznie wygrała Legia, po raz 18 w historii klubu zdobywając Puchar Polski. Dobre humory chcieli gwiazdom i piłkarzom popsuć pseudokibice, którzy odpalili race i zadymili stadion. Jednak po chwilowych problemach, mecz trwał dalej. Zobaczcie, kto był dziś na stadionie!

Zobacz także: Andrzej Duda wygwizdany na meczu Legia-Lech! Mina prezydenta mówi wszystko!

2/10
Jakub Rzeźniczak w garniturze i Edyta Zając w szarej sukience
ONS.pl
3/10
Edyta Zając w czarnej kurtce
ONS.pl
4/10
Karolina Szostak w czarnych spodniach
ONS.pl
5/10
Izabella Łukomska-Pyżalska w dresach
ONS.pl
6/10
Dariusz Michalczewski w granatowym garniturze
ONS.pl
7/10
Grażyna Torbicka w czarnej skórze
ONS.pl
8/10
Monika Olejnik w modnych okularach, Tomasz Ziółkowski
ONS.pl
9/10
ONS
Andrzej Duda wygwizdany na meczu
10/10
ONS
Andrzej Duda na Pucharze Polski