Gwiazdy na premierze w Teatrze Capitol Rafał Jonkisz na premierze spektaklu "Dajcie mi tenora" Ola Ciupa w czarnej sukience i czerwonych szpilkach Katarzyna Skrzynecka w czarnej sukience za kolana Marta Wierzbicka w czarnej sukience
Gwiazdy na premierze w Teatrze Capitol
ONS
1/11
Gwiazdy na premierze w Teatrze Capitol
ONS

Rafał Maślak, jego następca Rafał Jonkisz - nowy Miser Polski, Ola Ciupa, Dj Adamus, Marta Wierzbicka, Katarzyna Skrzynecka, Marek Kaliszuk oraz Alicja Węgorzewska pojawili się na premierze nowej komedii w teatrze Capitol - "Dajcie mi tenora", która powstała na podstawie bestsellerowej komedii „Lend Me a Tenor!” Kena Ludwiga.

Nowojorska wersja spektaklu nie schodziła z afisza przez 14 miesięcy, a komedię o kłopotliwym tenorze z sukcesem przeniosło na scenę już ponad 200 teatrów na całym świecie. Sztukę przetłumaczono na szesnaście języków i wystawiono w dwudziestu pięciu krajach.
Premierę Teatru Capitol wyreżyserował Marcin Sławiński. Na scenie pojawią się zaś m.in. Kasia Zielińska, Katarzyna Skrzynecka, Olaf Lubaszenko, Artur Chamski, Marek, Kaliszuk, Elżbieta Romanowska, Marta Wierzbicka, Grzegorz Halama.

Na premierze dużą uwagę skupiał nowy Mister Polski, Rafał Jonkisz, który zalicza w ten sposób swój debiut na ściance. Na szczęście mógł liczyć na wsparcie Rafała Maślaka, który trzyma kciuki za jego karierę.

2/11
Rafał Jonkisz na premierze spektaklu "Dajcie mi tenora"
ONS

Rafał Jonkisz ma 18 lat i pochodzi z Rzeszowa. Zajmuje się akrobatyką! Na premierze sztuki w Teatrze Capitol prezentował się świetnie!

3/11
Ola Ciupa w czarnej sukience i czerwonych szpilkach
ONS

Ola Ciupa na premierze "Dajcie mi tenora" miała na sobie sukienkę marki Hera, buty DeeZee oraz torebkę od Pauliny Schaedel.

4/11
Katarzyna Skrzynecka w czarnej sukience za kolana
ONS
5/11
Marta Wierzbicka w czarnej sukience
ONS
6/11
Rafał Maślak w niebieskim garniturze
ONS
7/11
Alicja Węgorzewska na premierze spektaklu "Dajcie mi tenora"
ONS
8/11
Dj Adamus na premierze spektaklu "Dajcie mi tenora"
ONS
9/11
Olga Borys i Krzysztof Gojdź na premierze spektaklu "Dajcie mi tenora"
ONS
10/11
Marek Kaliszuk na premierze w Teatrze Capitol
ONS
11/11
Andżelika Piechowiak na premierze w Teatrze Capitol
ONS