Natalia Szroeder w białej rozkloszowanej sukni Natalia Szroeder w białej rozkloszowanej sukni Natalia Szroeder w białej rozkloszowanej sukni Natalia Szroeder w białej rozkloszowanej sukni Natalia Szroeder w białej sukni z trenem na koncercie Dwójki
Natalia Szroeder w białej rozkloszowanej sukni
1/5
Natalia Szroeder w białej rozkloszowanej sukni

 

Natalia Szroeder była jedną z największych gwiazd niedzielnego koncertu w ramach wakacyjnej trasy Dwójki oraz Radia Zet. Artystka na scenie pojawiła się aż dwa razy. Na początku wraz z Rafałem Brzozowskim oddali hołd Korze, wykonując jeden z jej największych hitów. 

 

Następnie, wykonała dwa swoje przeboje. Oczywiście przebrała się, i już teraz wiemy, że o białej kreacji projektu Roberta Czerwika będą mówić wszyscy. Dlaczego? Zobaczcie zdjęcia!

 

Zobacz także: Natalia Szroeder i Iga Lis spotykają się ze znanymi raperami. To jednak nie będą łatwe związki!

 

2/5
Natalia Szroeder w białej rozkloszowanej sukni

 

Natalia wykonała w Zamościu dwa swoje przeboje: "Lustra" oraz "Parasole". Wszystkich zachwyciła pięknym wokalem! Co z jej kreacją? Na ten wieczór Natalia postawiła na śnieżnobiałą sukienkę o długości do kolan z hiszpańskim dekoltem i opadającymi, bufiastymi rękawami. Do tego plisowany dół z długim trenem z tyłu! 

 

3/5
Natalia Szroeder w białej rozkloszowanej sukni

 

Jak oceniacie jej wybór? Czy Natalia nie przypominała w tej sukni panny młodej? :) 
 

5/5
Natalia Szroeder w białej sukni z trenem na koncercie Dwójki
Więcej na temat Natalia Szroeder