Natalia Siwiec czy Karolina Szostak? Która z pań jest bardziej hot? Od kiedy w 2012 roku zrobiło się głośno o Natalii Siwiec, piękna modelka była uznawana za jedną z najseksowniejszych polskich celebrytek. Teraz jednak równie głośno jest o Karolinie Szostak. Ponętna prezenterka Polsatu przeszła ogromną metamorfozę- przez ostatnie miesiące schudła ponad 20 kilogramów i stała się obiektem westchnień mężczyzn oraz wzorem do naśladowania dla wielu kobiet.

 

Zarówno Karolina Szostak jak i Natalia Siwiec uwielbiają nosić seksowne i bardzo kobiece stylizacje, które podkreślają ich figury. My postanowiliśmy przygotować dla Was plebiscyt w którym możecie wybrać, która z gwiazd jest bardziej seksowna! Karolina Szostak czy Natalia Siwiec?

 

Modelka i gwiazda Polsatu spotkały się ostatnio na otwarciu Concept Store w Galerii Mokotów w Warszawie. Natalia zaprezentowała się w krótkiej kolorowej sukience a Karolina w obcisłej spódnicy z wysokim stanem i białej bluzce - która zachwyciła? Zapraszamy do naszego plebiscytu!

 

Zobacz także: SEKSOWNA SUKIENKA ZA 200 ZŁOTYCH, KTÓRĄ POKOCHAŁY GWIAZDY. WIEMY, GDZIE JĄ KUPIĆ!

 

Natalia Siwiec 

Natalia Siwiec na otwarciu Concept Store
ONS

 

Karolina Szostak

Karolina Szostak na otwarciu Concept Store
ONS

Więcej na temat Natalia Siwiec Karolina Szostak