East News
1/5
East News

 

Ah, co to była za noc! Zenek Martyniuk zadbał o to, aby jego syn miał niemal królewskie wesele. Jak podaje fakt.pl, podobno gwiazdor disco polo wydał na imprezę milion złotych! Stoły uginały się od pysznego jadła, a goście mogli bawić się w rytm największych polskich i zagranicznych przebojów. Zenek Martyniuk również nie odmówił sobie przyjemności i w pewnym momencie chwycił za mikrofon, aby wyśpiewać swoje największe hity. A takich w jego repertuarze nie brakuje. Przypomnijmy, że Zenon Martyniuk, lider grupy Akcent, nazywany jest królem disco polo. To właśnie on wyśpiewał takie szlagiery, jak choćby "Przekorny los" czy też "Przez twe oczy zielone". 

 

Zobacz także: Powstaje film o Zenku Martyniuku! Zagra go prawdziwy przystojniak

 

Zenek Martyniuk nie był jedyną gwiazdą disco polo, która pojawiła się na weselu Daniela. Wśród ponad 250 gości pojawili się również inni muzycy. Kto? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Sławomir wystąpi w duecie z Zenkiem Martyniukiem? Jest komentarz muzyka!

2/5
East News

 

Wesele Daniela Martyniuka, syna Zenka Martyniuka

 

Daniel Martyniuk 6 października wziął ślub z młodszą od siebie o 10 lat Eweliną. Tuż po pięknej uroczystości młoda para oraz ich goście udali się na wesele. Zabawa trwała do białego rana. Wśród gości wypatrzeć można było między innymi Radka Liszewskiego, lidera grupy Weekend. Nie dość, że muzyk obtańcował pannę młodą, to jeszcze zaśpiewał swoje przeboje i zagrał na perkusji!

Goście z pewnością na długo zapamiętają ten wieczór. Tym bardziej, że oprócz Radka Liszewskiego i Zenka Martyniuka, na imprezie popis swoich możliwości dali również inni gwiazdorzy disco polo. Zobaczcie kolejny slajd! 

3/5
East News

 

W pewnym momencie na scenę wkroczył zespół MIG, który tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota Pstrągowska oraz Marek, Krzysztof i Sławomir Gwiazdowscy. To właśnie oni stworzyli takie hity, jak choćby "Wymarzona" czy też "Lalunia". Zespół MIG umilił czas gościom Daniela Martyniuka. Muzycy dali świetne show, jednak wisienką na torcie był ktoś inny...

 

Zobacz także: Wesele syna Zenka Martyniuka zakłócone! Artysta i jego żona mieli ogromny problem!

4/5
East News

 

Na weselu syna Zenka Martyniuka nie zabrakło także zagranicznych gwiazd! Wśród gości pojawił się bowiem lider szalenie popularnej w latach 80. formacji Bad Boys Blue. John McInerney, bo o nim mowa, przyjaźni się z Zenkiem Martyniukiem. Muzyk w pewnym momencie również chwycił za mikrofon i razem ze swoim przyjacielem z Polski dał popis swoich umiejętności. Niepowtarzalny widok!

5/5
East News

 

Jak przystało na dobre wesele, na drugi dzień gospodarze zaprosili na poprawiny. Podobno humory nadal dopisywały gościom.

Serdecznie gratulujemy młodej parze i trzymamy za nich kciuki, ponieważ - jak donosi se.pl - już niedługo czeka ich prawdziwa rewolucja. Podobno Daniel i Ewelina spodziewają się dziecka! Gratulujemy!

Więcej na temat Zenek Martyniuk