Sylwia Grzeszczak - wybierz najlepszy hit

Sylwia Grzeszczak rusza z jesienną trasą koncertową. Ale to ile na niej zarobi to dopiero wiadomość. Jak dowiedział się Fakt, Sylwia Grzeszczak na koncertach może zarobić aż milion złotych! Autorka hitów „Małe rzeczy”,  „Księżniczka” czy "Tamta dziewczyna" urodziła swoją córeczkę Bognę w grudniu zeszłego roku i dopiero teraz wraca po urlopie macierzyńskim. Na scenę wróciła w maju, ale regularne koncerty zaczną się dopiero jesienią.

Z uwagi na dziecko trasę koncertową z prawdziwego zdarzenia Sylwia celowo zaplanowała dopiero na jesień. Choć zagra mniej koncertów niż przed rokiem, to wciąż może liczyć na zarobek rzędu miliona złotych. Już teraz ma zaplanowanych 19 koncertów po 30-40 tysięcy złotych za każdy. A jest szansa na więcej terminów i zarobek rzędu miliona złotych – zdradza informator Faktu.

A nam pozostaje cieszyć się z małych rzeczy :-).

Zobacz także: Było wesoło! Sylwia Grzeszczak w towarzystwie dwóch mężczyzn wraca z koncertu... A fani pytają: "Co na to Liber?"

 

Sylwia Grzeszczak pierwszy raz po urodzeniu córki wróciła na scenę w maju na festiwalu w Sopocie.

Sylwia Grzeszczak

 

Sylwia Grzeszczak razem z Liberem wychowują dziewięciomiesięczną córkę Bognę i mieszkają w Poznaniu.

Sylwia Grzeszczak w koloroywm dresie

 

Sylwia Grzeszczak jest ulubioną artystką Polaków - zdobyła piątą już statuetkę w kategorii "Najlepsza artystka" na Eska Music Awards 2016.

Sylwia Grzeszczak śpiewa na scenie