Natalia Szroeder na sylwestrze Polsatu

Jakie życzenia na Nowy Rok ma Natalia Szroeder? Języki, płyta, a może... Kryształowa kula? :)

Natalia Szroeder na sylwestrze Polsatu

Gwiazda imprezy Sylwestrowa Moc Przebojów 2016 Natalia Szroeder zdradziła, jakie ma postanowienia noworoczne! Języki, rozwój, a może Kryształowa kula? :)
Natalia Szroeder szturmem podbija polski rynek muzyczny. Mimo młodego wieku występowała już na licznych festiwalach. Już 31 grudnia poprowadzi koncert i zaśpiewa podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Nam zdradziła, jakie ma plany na następny rok i czy ma tremę przed sylwestrową nocą.

 Na koniec każdego roku robię sobie podsumowanie tego, co się wydarzyło. W zeszłym roku udało mi się zrobić prawo jazdy i wydać płytę. W tym chciałabym się skupić na rozwoju: zapisać na lekcje włoskiego i nauczyć grać na wiolonczeli – opowiada Natalia.

W Sylwestra zobaczymy ją w podwójnej roli.

Mam tremę, jasne! Ale równocześnie bardzo się tym ekscytuję i nie mogę doczekać! Miałam w tym roku przyjemność poprowadzić dwa koncerty i za każdym razem była to dla mnie wielka frajda. Jak zwykle będę miała na scenie wyśmienite towarzystwo, więc czuję się spokojna. Nawet jeśli powinie mi się gdzieś noga - razem z tego wybrniemy. :) - dodaje wokalistka.

Domyślamy się, że Natalia marzy jeszcze o jednej rzeczy. O której głośno nie mówi - to Kryształowa kula. Czy ją zdobędzie? Przekonamy się już wiosną, gdy piosenkarka weźmie udział w Tańcu z gwiazdami. Tymczasem podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016 Natalia zaśpiewa przebój „Lustra” oraz cover z lat 80.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2016 - 31 stycznia o godzinie 20.00, w Polsacie!

Zobacz także: Nina Terentiew zdradziła pierwsze gwiazdy Sylwestra w Polsacie! Kto pojawi się na scenie?

 

Natalia Szroeder jest teraz gwiazdą Polsatu.

Natalia Szroeder na sylwestrze Polsatu

 

Będziecie oglądać sylwestrowy koncert z jej udziałem?

Natalia na sylwestrze Polsatu

Więcej na temat Sylwester Natalia Szroeder
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39