Natalia Szroeder na sylwestrze Polsatu

Jakie życzenia na Nowy Rok ma Natalia Szroeder? Języki, płyta, a może... Kryształowa kula? :)

Natalia Szroeder na sylwestrze Polsatu

Gwiazda imprezy Sylwestrowa Moc Przebojów 2016 Natalia Szroeder zdradziła, jakie ma postanowienia noworoczne! Języki, rozwój, a może Kryształowa kula? :)
Natalia Szroeder szturmem podbija polski rynek muzyczny. Mimo młodego wieku występowała już na licznych festiwalach. Już 31 grudnia poprowadzi koncert i zaśpiewa podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Nam zdradziła, jakie ma plany na następny rok i czy ma tremę przed sylwestrową nocą.

 Na koniec każdego roku robię sobie podsumowanie tego, co się wydarzyło. W zeszłym roku udało mi się zrobić prawo jazdy i wydać płytę. W tym chciałabym się skupić na rozwoju: zapisać na lekcje włoskiego i nauczyć grać na wiolonczeli – opowiada Natalia.

W Sylwestra zobaczymy ją w podwójnej roli.

Mam tremę, jasne! Ale równocześnie bardzo się tym ekscytuję i nie mogę doczekać! Miałam w tym roku przyjemność poprowadzić dwa koncerty i za każdym razem była to dla mnie wielka frajda. Jak zwykle będę miała na scenie wyśmienite towarzystwo, więc czuję się spokojna. Nawet jeśli powinie mi się gdzieś noga - razem z tego wybrniemy. :) - dodaje wokalistka.

Domyślamy się, że Natalia marzy jeszcze o jednej rzeczy. O której głośno nie mówi - to Kryształowa kula. Czy ją zdobędzie? Przekonamy się już wiosną, gdy piosenkarka weźmie udział w Tańcu z gwiazdami. Tymczasem podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016 Natalia zaśpiewa przebój „Lustra” oraz cover z lat 80.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2016 - 31 stycznia o godzinie 20.00, w Polsacie!

Zobacz także: Nina Terentiew zdradziła pierwsze gwiazdy Sylwestra w Polsacie! Kto pojawi się na scenie?

 

Natalia Szroeder jest teraz gwiazdą Polsatu.

Natalia Szroeder na sylwestrze Polsatu

 

Będziecie oglądać sylwestrowy koncert z jej udziałem?

Natalia na sylwestrze Polsatu

Więcej na temat Sylwester Natalia Szroeder
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43