Sylwester w Polsacie 2016/2017 - kto wystąpi?
1/6
Sylwester w Polsacie 2016/2017 - kto wystąpi?

Zaczynają się przygotowania do koncertów sylwestrowych! Tym razem jako pierwsza karty odkryła Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. W rozmowie z wirtualnemedia.pl zdradziła, kto pojawi się na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016/2017, która już po raz drugi odbędzie się w Katowicach!

 

Lista gwiazd Sylwestra Polsatu 2016/2017

Nina Terentiew doskonale wie, że impreza sylwestrowa musi być różnorodna, więc od lat stawia na najpopularniejszych polskich artystów! Wśród nich znajdą się m.in. Sylwia Grzeszczak oraz Beata Kozidrak!

W tym roku nasz Sylwester odbędzie się już po raz drugi w Katowicach. Sylwester to jest koncert, podczas którego trzeba zapewnić widzom świetną muzykę, zabawę i różnorodność. Dlatego wystąpi u nas ponad 20 różnych artystów. Na scenie pojawi się m.in. zespół Modern Talking, który na pewno porwie ludzi do tańca, poza tym największe polskie gwiazdy, m.in. Kamil Bednarek, Sylwia Grzeszczak, Bajm, Feel, Enej. - mówi caryca polskiej telewizji.

Zobaczcie, kto pojawi się na Sylwestrze Polsatu!

 

Zobacz także: Seksowna Beata Kozidrak podczas Sylwestra z Polsatem w trzech stylizacjach! Zobacz tylko jej nogi

2/6
Sylwia Grzeszczak zagrała koncert w Gdańsku
EastNews

Sylwia Grzeszczak zaśpiewa na Sylwestrze w Polsacie! Na pewno usłyszymy takie hity jak "Tamta dziewczyna" czy "Księżniczka".

3/6
Beata Kozidrak napisała piosenkę o samobójstwie?
Instagram

Na występ Beaty Kozidrak czeka kilka pokoleń jej fanów! Na pewno usłyszmy piosenki z jej ostatniej płyty "B3" z "Upiłam się Tobą" na czele!

4/6
Kamil Bednarek
AKPA

Sylwester bez Kamila Bednarka? Niemożliwe! ;)

5/6
Feel
ONS

W Katowicach wystąpi też Feel!

6/6
Enej na Eska Music Adards 2015
ONS

I oczywiście zespół, który zaczynał swoją karierę w stacji Polsat czyli Enej!